Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó bontás bele vágjak vagy ne?

Autó bontás bele vágjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy meg érné-e belefogni autót bontani. Van egy kis pénzem és "be szeretném fektetni". Szerintetek ha vennék egy autót kb. 150-250 ezerből és azt szétbontanám akkor meg érné-e, visszajönne az ára, Minden tanácsot elolvasok. pl.: renault, Mazda Seat vagy Hondára gondoltam.Szerintetek meg érné ilyen autokat szetbontani vagy ti mit ajánlotok? Mennyi plussz pénzre számithatok, és milyen gyorsan jonne vissza az ára? Főleg olyanok válaszát várom aki foglakozik ilyesmivel, de masok véleményét is elolvasom.

Köszönöm előre is a válaszokat.


Mindenképpen külföldi okmányosat szeretnék venni nyilván azt nem kell át íratni 2 héten belül. Vagy olyat ami okmányok nélkül lenne.


Arra gondoltam hogy pl egy Mazda 6 bontására tökéletes lenne pl 200er megvenném de csak a komplett motorját tudnám eladni 250er és maradna egy csomó alkatrész, szerszámok műhelyem az van csak félek bele kezdeni kellene egy kis bátorítás vagy valami vélemény hogy nem e hülyeség.. Előre is köszönöm ❤️



2023. márc. 2. 05:06
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ma veszem meg az első autó benzines lesz egy Mazda 3 1.4 nagyon szép állapotba van annyi hogy nem magyar papíros de az nem baj műszaki van rajta P-rendszámmal hazahozom és aztán állok neki bontani és megírom hogy mennyi volt a profit és mennyi volt a kiadás az autó 200e lesz.
2023. márc. 2. 13:37
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
LoooL
2023. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
75%
Az szép! Reggel ötkor még csak érdeklődik, délután már veszi bontásra a romot, este tízkor meg már viszi is a NAV a sittre :)
2023. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Dehogy viszi, nincs apparátus erre, nagyhalakra mennek rá.
2023. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 veterán vas ***** válasza:
75%

- P rendszámot Magyarországon kívül nem használhatod.

- P rendszámot csak olyan cég vagy egyéni vállakozó igényelhet, akinek gépjárművek javítás, karbantartás vagy kereskedelem a fő tevékenysége.

Hirtelen ez a kettő jutott eszembe, de van még pár egyéb megkötés is. ;)

2023. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes belevágni, főleg nem ilyen hirtelen felindulásból. A veszélyes hulladékkal mit kezdesz? Erre gondoltál?
2023. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Az autó már az udvarban hazahoztuk most értem haza ebbe a pillanatban késő van holnap meghirdetem nekiállok bontani P-rendszámal tudom mi a helyzet egy ismerősömtől kaptam kölcsön aki ezzel foglalkozik ő segít majd ebben nekem
2023. márc. 2. 22:28
 18/40 A kérdező kommentje:
A veszélyes hulladékot elviszik a kasztniért cserébe
2023. márc. 2. 22:29
 19/40 veterán vas ***** válasza:

Volt egy régi sláger:

".....álmodj királylány......" 😃

2023. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
LoooooL
2023. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!