Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi Skoda Felicia közlekedh...

Mennyi Skoda Felicia közlekedhet még Magyarországon? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


A múltkor olvastam ezt a cikket, és itt azt írják, anno 21 836 db került forgalomba Magyarországon. Nyilván mivel a legfiatalabb példány is 22 éves, kezdenek ezek is kikerülni a forgalomból, bár azért még lehet látni belőlük igaz, sokszor csak '98 utáni facelifteset látok.

Viszont kíváncsivá tett a dolog, így felteszem, ki mit gondol, ebből a kicsit kevesebb mint 22 ezerből mennyi az ami még ma is létezik/közlekedik? Harmada? Negyede? Vagy még attól is kevesebb?


Mit tippeltek?


(Megj.: tudom, hogy megfordulnak itt gyakran hasonló irányú trollkérdések, meg ezt csak tippelni lehet, de én ezt most komolyan kérdezem, véleményekre/tippekre/meglátásokra vagyok kíváncsi. Köszönöm.)



2023. márc. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3000db talán,szeretnek porlani.
2023. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Pár ezer darab.
2023. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Mi ebben a komoly kérdés?

Ha valaki megtudná pontosan mondani akkor mégis mit kezdenél vele?

2023. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as az, hogy sokszor van, akik csak pontszám növelésből vagy unalomból tesznek fel ide "semmirevaló" kérdéseket (ld. buszmegállós, főutas és társai kérdések), engem viszont a cikk írása megfogott és az alapján tényleg kíváncsi lennék, hogy mennyi futhat még kb. És mint írtam, nem várok el senkitől pontos számot, csak a vélemények érdekelnek, hogy ki mennyit gondol.

Rendben? Így már érthető?

2023. márc. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!