Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a seat...

ErdeiTamas kérdése:

Mi a véleményetek a seat toledo 1.6 16v motoros autóról? 2003évj) Megbìzható? Mire kell a legjobban figyelni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
20 éves autó? Megbízható, persze. Kimegy a világból, csak tankolni kell. Vagy talán még azt se.
2023. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kedves vagy:)
2023. márc. 3. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
1.6 8v jobb, de ezzel sincs semmi komoly baj. Olajat zabálják arra számíts.
2023. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem motorikusan semmi baja nem volt, de beázott kegyetlenül, kétszer szétrobbant az ablakemelő motor, lambdaszonda is megadta magát, első kerékjárati íveknél rozsdásodott, ülésfoglaltságjrlző szenzor bedöglött, többire már nem is emlékszem.


Két évig használtam, mindig volt valami baja. Nem vennék többet. Kopó dolgokkal együtt 1,2 milliót költöttem rá, igaz az árkategória aljáról vettem (2021, 720 ezer ft)


Seat leon volt, de kb ugyan ez a kettő. 2004es

2023. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!