Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Toyota Celica magasságú...

Egy Toyota Celica magasságú autónál mennyire kell figyelni arra, hogy le ne padkázzam?

Figyelt kérdés
Egy átlagos magasságú autóm van, és előfordult már többször is, hogy túlmentem úgymond a padkán, vagy a kerék állított meg, hiszen az első lökhárító nincs olyan alacsonyan, hogy beütődjön, így értelemszerűen megúsztam a koccanást. Viszont nagyon tetszenek a sportosabb autók, konkrétan a Celicákkal szemezgetek az utóbbi időben, de nem tudom az mennyire van alacsonyan, mennyire kell vele óvatosan manőverezni ilyen téren, ha nem vagyok az a típus, aki centire pontosan érzi a kocsit. Bocsi, ha amatőr vagy hülye a kérdés, de légyszi adjatok tanácsot, tájékoztatást.

2023. márc. 7. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem volt babrálva, akkor nem lesz gond vele. Ne legyen benne ültető rugó meg ilyenek és a legtöbb helyen sima ügy. Aztán vannak azok a padkák ahol egy egyszerű 4-es Golf eleje vagy egy Passat is fennakad… ezeknek nem értem az értelmét, gyakran indokolatlanul magas. Erre megoldás ha tolatva parkolsz, az autók nagy részének a hátulja magasabban van a talajtól mint az eleje.
2023. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!