Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy full extrás Toyota Aygo X...

Egy full extrás Toyota Aygo X mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
10 millió körül van a listaár… Vagyis akkor mennyiért lehet elhozni?

2023. febr. 13. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Bacod, nincs konfigurátor a neten amivel szépen kikonfigurálod az adott autót és megnézed a végén, mennyibe kerülne?
2023. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De van, de az a listaár és itt mindig azt mondják hogy az nem mérvadó…
2023. febr. 14. 00:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Ó, Istenem, Kérdező...


Mi az a "full extra"? Milyen szín? Milyen felni? Milyen felszereltség? (A "full extra" nem felszereltségi kategória) Milyen biztosítással és milyen fizetési konstrukcióval?


Stb., stb., stb.


Véletlenül se a konfigurátort nézd, aztán kérj ajánlatot kereskedőtől, mert akkor még megfelelő választ is kapnál esetleg.

2023. febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
De ez is 3 pontos kérdés.🙈
2023. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A full extra azt jelenti, hogy mindenből a legdrágább…


A kereskedő nyílván a lehető legmagasabb árat fogja mondani, ha valóban lehet alkudni, ahogyan itt azt állandóan írják, akkor azt nekem kell megtenni. Ehhez tudnom kell, hogy mi a valódi reális ár.


Egyébként leírtam a kérdésben, hogy az autó 10 millióba kerül (a konfigurátor szerint).

2023. febr. 14. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Te sem vagy a leglésebb kés a fiókban.

Fogod a konfigurátort, minden extrát belepakolsz, aztán a végén kiírja az árat.

Az meg hogy mennyit engednek belőle a végén, kereskedőtől függ. Szóval erre a kérdésre NINCS válasz.

Nagyon nehéz lett volna végiggondolni?

2023. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor amit írnak minden kérdés alatt, hogy “az csak a listaár, általában abból nagyon sokat lehet alkudni” hazugság?
2023. febr. 14. 11:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, pont erről beszélünk mi is!!!!! Mit nem értesz? A konfigurátor kidob egy végső listaárat, és abból vagy engednek vagy nem. Ha engednek is, kéreskedésenként eltérő összeget.

Szóval önmagában a listaár tényleg nem jelent sokat.

Tetszik érteni, csókolom?

2023. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A kereskedő nyílván a lehető legmagasabb árat fogja mondani"


Ez egyáltalán nem igaz!

Én csomószor konfiguráltattam autót (magamnak is kerestem, másnak is segítettem vásárolni), és a covid-időszak alatti hiány kivételével MINDIG kapásból rengeteg engedményt már ők maguk is felajánlottak.


Engedmény, ha vállalkozóként veszed, engedmény, ha ügyvédként veszed, engedmény, ha náluk lízingeled... és még sok más, amiket ők kapásból felajánlanak.


És még utána a tényleges alku, amire senki nem fog neked itt tudni válaszolni, mert sok mindentől függ.

2023. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eléggé vicces ez a kérés.
2023. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!