Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő autót ajánlanátok?

Milyen kezdő autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy külföldön dolgozom, és idén szeretném megvenni az első autómat. Alapvetően az elvárás, hogy vigyen el A-ból B-be, minden más nekem luxus (azért nagyon ótvar ne legyen). Tipikus világból kimenő autót szeretnék, amit ha rendesen karbantartok, nem hagy ott az út szélén (mint a régi Opel Astra, vagy a Suzuki SX4, azok még ilyenek voltak).


Nem hátrány ha nagy csomagtere van, mert 1-2 költözéshez majd kelleni fog, illetve alkalomadtán szeretnék majd microcampert kialakítani benne.


Ezen elvek mentén eddig az alábbiakat találtam:

- Dacia Dokker

- Skoda Roomster

- Renault Kangoo

- Citroen Berlingo


lehetőség szerint benzines legyen, dízeles személyautókkal túl jó tapasztalatom nincs.


Fenti autókkal van valakinek tapasztalata? Megéri megvenni őket, és ha igen, melyik évjárat jó belőlük?


Ezeken kívül valami egyéb jármű?


Előre is köszi mindenkinek!



2023. márc. 10. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Dacia kombi stepway.
2023. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy különbség nincs köztük. De menj el megnézni párat.


A felsoroltak mellé még berakható az Opel Combo és a Fiat Doblo, illetve a Berlingót Peugeot Partner néven is megtalálod.

2023. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd turbo, kettőstömegű, részecske szűrő..
2023. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!