Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj ha az egyik izzóm...

Az baj ha az egyik izzóm LED-es a másik meg halogén?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Baj.

Az utólagos LED önmagában is szabálytalan, de amúgy sem lehet különböző a két fényszóró.

2023. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
pont a napokban kérdeztem rá egy szaküzletben, mert nálam is felmerült, mint esetleges probléma. Az eladó válasza határozott NEM volt. Bár az én kérdésem pontosan úgy szólt, hogy megállít-e emiatt a rendőr?
2023. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

#2 Ja hát persze hogy az eladó ezt mondta, neki egy a lényeg hogy el tudja adni. A büntetést úgysem ő fogja kapni így neki aztán mindegy.

Amúgy a Led szabálytalan, akár kettőben van akár egyben.

2023. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően nem tudom, hogy a halogénes lámpasort honnét tudja megkülönböztetni a rendőr, hogy abba a ledes lámpa az nem legit ?
2023. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
#4 Közelebbről látszik, mert a gyárilag Led közel sem ugyanolyan mintha halogénbe bele tesznek egy Led izzót. Az meg pláne mikor valami huszonéves vacakokba tesznek Ledet arról tudja hogy biztos nem gyári.
2023. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 nem hiszem, mert végül nem vásároltam semmit, ellenben ajándékba kaptam tőle 2 db halogén izzót :)) (igaz, bemutató db-ok voltak)
2023. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekem azt mondták a szaküzletbe hogy a nagyon olcsó noname kínai LED izzó okoz problémákat.


A márkás Osram ledriving H7 LED, amiből egy pár 40 ezer forintba kerül, nyugodtan használható az autó fényszórójába, nem vakítja el a szemböl jövőt a rendőr se fogja észrevenni.

2023. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Aha, azért van rajta az OFFROAD felirat a dobozán mert annyira használható...
2023. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

"#7 Aha, azért van rajta az OFFROAD felirat a dobozán mert annyira használható..."

Azért van rajta hogy offroad mert a rugalmatlan törvények meg jog szabályok nem engedik a használatát hivatalosan. Műszaki vizsga elött ki kell venni ezeket az izzókat és betenni a halogént és nincs gond

2023. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
Egyszer olyan autó jött utának ami folyamatosan változtatta a fényerejét és még a fény szine is változott. Borzasztó zavaró volt. Ennek mi értelme?
2023. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!