Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia III 1.5 TSi nél...

Skoda Octavia III 1.5 TSi nél hogyan működik a tempomat?

Figyelt kérdés
Ha autópályán vagy országúton használom, de pl. előzni szeretnék a tempomat kiold? Vagy nem kell újra definiálni? 1 vagy 5 km/h óránként tudom beállítani? Pl. 92 km/h ra nem tudom?
2023. márc. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak fékre old ki, vagy a kar tetején található kapcsolóra. Még váltás után is visszaáll az alapjel. Az óracsoport középső kijelzőjén látod az alapjelet, amit 1 km/h-s lépésekben tudsz változtatni a kar oldalán. Ha nem aktív, akkor a felfelé gombbal az előző alapjelre áll vissza, ami ilyenkor is leolvasható a kijelzőről. Az alsó gombbal bekapcsolva pedig az aktuális sebességet állítja be alapjelnek.
2023. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Vw golf (2020) ban 10esével ugrált felfelé a sebesség, lefelé egyesével, ezt annyira nem szerettem.

Abban volt adaptív tempomat is, ha elkezdtem indexelni akkor elkezdett gyorsulni a definiált sebességre, ez a funkció tetszett.


Tekintve hogy a golf és az octavia kb ugyanaz hasonló lehet, bár évet nem definiáltál hozzá.


Viszont a használati kézikönyv tartalmazza pontosan a dolgokat

2023. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! #1, neked ilyen van?
2023. márc. 12. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, hogy milyen évjárat, illetve hogy adaptív tempomat vagy sem.


Az a biztos, ha kitapasztalod, vagy ha elolvasod a használati utasítást.

2023. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Igen, ilyen autóm van. 2018-as, nem adaptív tempomattal.
2023. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!