Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik S osztályt érdemesebb...

Melyik S osztályt érdemesebb venni? Mercedes W140 Bálna vagy W220?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban tetszik és futja rá.

Ilyet az ember érzelmi alapon vesz úgyis.

2023. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesnek egyik sem érdemes. Ha viszont nem sajnálod a pnzt és amolyan hobbiautónak akarod, akkor meg amelyik jobban tetszik.
2023. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi csőd lehet mindkettő, viszont járhatsz is jól velük, keresgélj és ha találsz szép, egyben lévő példányt és el tudod fogadni hogy a kora ellenére is drága a szervíz, akkor nyugodtan vágj bele.
2023. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagy mercib*zi vagyok de ezek közül egyik sem kellene...

a W140 szerintem csúnya, aránytalanul nagy... tényleg bálna

a W220 sem tetszik formára, olyan semleges, ott viszont a fenntartás ami durva tud lenni.

2023. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pont az tetszik benne, hogy egy jó nagy bálna. Szeretem a nagy szedánokat.


A W220-ról elég sok rosszat írnak, hogy problémás, sok vele a hiba.


A W220 viszont fiatalabb, talán alkalmasabb napi használatra

2023. márc. 17. 18:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Napi használatra mondkettőből nehéz autót csinálni. Hacsak nem tolod bele a malacperselyt. Ezek már nem az a korosztály, amivel napi szinten kell munkába járni. Fleg, mivel az S-class amúgyis inkább sofőrös autó és nem melóba járós.
2023. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért a W220 nem annyira öreg, kb átlagban 20 évesek
2023. márc. 17. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
A 20 éves autó már hogyne lenne öreg ember? 20 éves kor után már vagy bontóba tolod, vagy OT-re készíted ezeket a kocsikat. Ez nem valami Toyota vagy Suzuki Swift, hogy kimegy a világból ha ráköltesz egy kis gempát évente 1-szer. Bár teszem hozzá, 20 éven felül már azok se annyira jók azért.
2023. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezek az autók még jobbak voltak, mint a maiak.
2023. márc. 17. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem tudom komoly-e a kérdésed.


Nem az a gond, hogy 20 éves mert én 31 éves mercivel járok nap mint nap, de az egy w201 dízel. Faék egyszerű szerkezet amit rendbe raktam sok munkával és viszonylag kevés pénzből (pár 100e).


Az általad említett 2 merci sokkal bonyolultabb és ennyi idős korukra már jó pár dolgot kell majd cserélni rajtuk.

Ami jóval drágább mint egy mezei 190-esnél.

+ ha nem tudsz otthon magad szerelni akkor viheted szerelőhöz ami nem kis költség lesz.


Nem rossz autó a bálna, a 220 már nem igazán jó de mind a kettő sok költséggel jár a vételáron felül.

Kivéve ha találsz patika állapotút, de annak meg az ára lesz durva, és még az sem garancia semmire.

2023. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!