Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan legyek kevésbé feltűnő...

Hogyan legyek kevésbé feltűnő a rendőröknek a motorommal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy tuningolt 50-es motorom. Henger, főtengely stb, és nem szeretném hogy utánam jöjjenek stb. Hogyan tudom leginkább "legálisnak" álcázni? Sokan mondják hogy pörgessem, mert akkor olyan mintha nem lenne benne erő és mindig húzni kell, mások szerint meg minél legyen alacsonyabb a fordulat, mert akkor nem annyira hangos. Ti mit tanácsoltok arra hogy elkerüljem a "feltűnősködést" és a jövőbeli bajokat a rendőrökel?

2023. márc. 18. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Add le a méhtelepen, nem lesz vele több gond.
2023. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne közlekedj egykeréken saroktól sarokig. Ne gyorsulgassál minden utcában. Szimplán közlekedj értelmes ember módjára.

Ha csendes a kipu dobod az is segít.

2023. márc. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De egyszer úgyis megállítanak és akkor mindent kifizettetnek veled.

Adó, biztosítás ami el van maradva is.

Okmány hamisitás, csalás büntetés.

De ha lesz baleseted ma akkor sokall keményebb lesz.

[link]

Majd gondolkozz el ezen.

2023. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* ma , felesleges oda
2023. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én SX50-es Apriliám speciel gyári, mellette 35 fokban is rendes motoros cuccban vagyok felöltözve. A múltkor sokáig jött mögöttem a rendőr, de nem állított meg. Gondolom sejtette, hogy aki nem spórol a motoros ruházaton, az azért csak nem kekeckedik a törvénnyel. Meg a moci hangja se nagy, sőt épp most cserélem a hátsó dobban a gyapotot.
2023. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Drága lesz a tekert kotla ha elkapnak kisbarátom.
2023. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már teljes zsákutcába futsz motorozás szerint, legalább legyél kemény és vállald be. A rendőr sem hülye.
2023. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki mindenki csak okoskodni tud, nagyon nem segítettetek, 2-tes segített, nem egykerekezek, nem is ezen a motoron akarok megtanulni, másrészt meg 2 vagy 3 teljesítménypad van az országban, nem hiszem hogy heves megye sarkán van az egyik. A másik meg az, hogy 2016-os cikk az nem hiszem hogy releváns lenne, van jobb dolguk is a rendőröknek annál hogy a "hülyegyerekkel a motoron" foglalkozzanak. Az pedig, aki nem tud normális véleményt formálni, az kérem ne szóljón, köszönöm!
2023. márc. 19. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek ugyanaz a véleménye, akkor nem lehet, hogy nem a rendszerben van a hiba?
2023. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kresz szabalyait tarsd be,ervenyes iratok es szabalyos karbantartas.


Szerintem.


Meg sose lattam ilyen motort.

2023. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!