Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen magasság...

Szerintetek milyen magasság nem feltünő a rendőröknek? Ültető rugót szeretnék venni.

Figyelt kérdés
Fellettek újítva a teleszkopaim és gazdaságosabb ha veszek bele inkább egy ültetőrugót mint hogy vegyek egy komplett szettet, -40mm-esen gondolkozok,bmw-ről van szó

2018. aug. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
En audit ultetve vettem eleg sokba kerult visszacsinalni az eredeti magassagot.Allandoan koppant az alja az uton. Gyakorlatilag nem mertem vele mar menni. Az egy dolog hogy jol nezett ki. Uj lengescsillapitokat kellett vennem mert itt jon a Te gondod a lengescsillapitonak van egyallandoan bejart mozgastere es ha ultetsz elkepzelheto az also holtponon mindig koppanni fog . Ezert lehet hogy ezert mas magassagparameteru csillapito szerencsesebb.
2018. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy eibach 30/30 egy jobb fajta bilstein B4/B6 gátlókkal eléggé kompromisszum mentes. Gyári gátlóhoz nem raknék ültetőrugót.

Nekem koni fsd + eibach 30/30 van az a4 alatt és teljesen komfortos.

2018. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A telók fel lettek keményítve, azért is írtam hogy egy ültető rugót rakni bele gazdaságosabb mint egy komplett ültető szettet venni.
2018. aug. 12. 13:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék rajta sokat ültetni, csak hogy egy fokkal lejjebb legyen a gyáritól és ennyi.Nem szeretnék a rendőröktől és a jó magyar utaktól félni,ezért kérdeztem hogy hanyas ültetés lenne a legjobb választás.
2018. aug. 12. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Eibach 30/30
2018. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!