Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha taxit hívok, akkor azt az...

Ha taxit hívok, akkor azt az utat is ki kell fizetnem, amíg a taxi odaér hozzám? Tehát arra az x kilométerre is számolnak fel díjat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem. Van egy alapdíj. Azt kell megfizetni, akkor is, ha 20 méterről jön, akkor is ha 30 kilométerről.
2023. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Településen belül van alapdíj, plusz az az út ára, ahová visz.

Településen kivül az odautat is fizetni kell.

2023. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Részben. Ugye alapdíjat kell fizetni.
2023. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vidékre/vidékről ki kell mindkét irányt fizetni.
2023. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#13 Egyrészt én tudom a választ a kérdésre, csak minek spameljek, ha már úgyis megkaptad. Nemrég egy kérdésnél a kérdező mindenkit felpontozott, kivéve egy valakit, aki annyit írt oda, hogy "előttem már úgyis leírták", mondván akkor minek írt. Teljesen korrekt. Én is korrekt lettem volna, ha szimplán nem írok semmit, ezt már leszögeztük.

De azt se mondd meg nekem, hogy még mennyit tehetek meg máskor, mert mint mondtam, neked ahhoz semmi közöd, hogy én kibe kötök bele azért, mert totál világtalan szegény. Őszintén sajnálom, ha a lelkedbe gázoltam, és őszintén örülök, ha ennél nagyobb atrocitás még nem ért téged az életben.

2023. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!