Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utángyártott tolatóradarom...

Utángyártott tolatóradarom hangszóróját kicseréltem, de össze-vissza sípol. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A szenzoroknak, a központi egységnek nincs baja, biztosan a hangszóró romlott el.

Ilyen fajta szettem van:


[link]


Jobb felül van a hangszóró.


Elmentem ma egy autóriasztós boltba, és vettem egy autóriasztós hangszórót, hasonló méret, mint az előző.


Levágtam a csatlakozókat, mivel nem egyezett és simán összesodortam a rézszálakat.


Összedugom, és teljesen máshogy sípon, nagyon irritáló, erős, és össze vissza jelez.

Mintha valahol ott lenne a jó jelzés is, amit talán kihallok, ahogy szaggatva jelez, de mellette van egy erősebb sípolás is, ami szinte folyamatos végig.

Ez alatt hallom a másik jelzést is.


Mi lehet a gond?

A hangszóró rossz, vagy ezeket nem elég sodorni, hanem forrasztani kell?


Létezik külön tolatószenzoros hangszóró is, és az a baj, hogy nem azt vettem?

Vagy bármilyen csipogó hangszórónak alkalmasnak kellene lennie?


(Szerelőnél voltam, akinek az volt a válasza, hogy 100ezer+munkadíjért tesz bele másik szettet, közben csak a hangszóró a problémája, szóval szeretném én megcsinálni)

Esetleg egy villamosságishoz elmegyek, ha ez nem ennyire egyszerű, mint ahogyan gondolom.


2023. márc. 20. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Sima 2 pines hangszóró volt rajta, szóval a vásároltnál is 2 pineset választottam, mégsem jó.
2023. márc. 20. 17:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jó összesodorva.
2023. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!