Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy két éves Renault...

Tototolk kérdése:

Adott egy két éves Renault Trafic pályán hatalmas a szél zaj benne és a kerekek is zajosak. Más is tapasztalt ilyet esetleg talált rá megoldást?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 16:04
 1/3 krwkco ***** válasza:

"hatalmas a szél zaj benne és a kerekek is zajosak."

Lehet, hogy ajtók nem záródnak légmentesen.

Szokták hintőporral nézni, hogy felfekszik-e az ajtógumi. (Ha az egyik felületet bekenik, átkerül-e a por a másikra.) Vagy lehet-e huzatot érezni az ajtó közelében. Vagy hol nem fogja meg a közé rakott papírcsíkot.

2023. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AZ biztos hogy sokall jobban hallatszik a szél mint egy lapos autónál.

Nekem egyterű van , de az is jóval hangosabb ha gyorsan akarok menni vele.

Ha 100-ig nyomom akkor jó még, jobban nem szoktam menni vele.

A gumi meg ha téli és jó nagy bordái vannak az is nagyon hangos tud lenni.

Mostanában figyeltem hogy itt előttem az utcában elment egy Mazd 6-os és hangosabb volt a kerék zaj mint egy kamionnak.

2023. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden kis bukkanó is vagy diletációs hézag eléggé be hallatszik Renault master-al iveco daily-vel is van tapasztalatom bőven azok platosok voltak trepnivel létrákkal 130as tempóval nem volt ilyen hangos és azok sem lapos autók ezért is gondoltam hogy itt már valami nem kerek.
2023. márc. 22. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!