Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Megvegyem? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég sokat futott, de még használható.


Ami miatt nem ajánlom: Nézd meg, mennyire le van ültetve a kaszni... Hamar össze fog törni ezektől a kátyus utaktól a kocsi alja... Telis teli lesz horpadásokkal, törésekkel nagyon hamar, akár milyen óvatosan vezetsz, ez tapasztalat.


És akkor nem beszéltünk azokról a hibákról, amik a képen, vagy a személyes megtekintésnél ki sem derülnek...


Nekem egy ismerősöm vett egy ugyan ilyen csilli-villi, hasonló árú autót. 3 hónap mulva télen nem idult, kiderült, motorhibás a kocsi...

2010. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg.
2010. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs leültetve, csak tele van spoilerezve. Persze ez is marha sérülékeny. Gondolj csak bele, ha fel kell állnod egy járdaszegélyre.

És a km sem túl sok, nekünk 3 éves a kocsink, de abban is 57 ezer van.

Inkább amiatt gondold meg nagyon, hogy egyetlen alkatrésze sincs gyári állapotban. Ki tudja milyen sufnituningos csinálta, lehet hogy szétesik pár hónapon vagy pár km-en belül. Elkezd nyikorogni, stb.

Én nem venném meg. Ha annyira tetszenek az ilyen autók, akkor inkább rakj össze magadnak egyet.

2010. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jéé! ezt a kocsit én már többször láttam élőben:D Sopronban:D A múltkor pont azon gondolkodtunk, h mi ez a pick up mánia mostanában:P
2010. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

építéssel nemigazán akarok vergődni mert már sikerült egy kettesgolfra másfélmillát ráköltenem.


a motort cserélném egy 1.9 tdi-re(mert az van)

és tényleg túlvan ültetve. visszakéne emelni kicsit.

2010. okt. 7. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
all show and no go
2010. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az ilyen csili-vili szarokat kerülni kell, mert általában van vmi bajuk, de ha érdekel tudok egy gyári állapotu feliciát friss müszakis
2010. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi. nemakarok megint építeni. rengetegbe van.
2010. okt. 7. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
NAGYON ÁLLAT!!!Vedd meg!!! Nekem is Felíciám van 200 000KM van benne,de még tökéletes állapotban van.Fél millát simán elmennek,ha vigyázva van rá.Példa rá 1-2 Pesti Taxis is.130 000km az semmi!!!
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lodarazs ***** válasza:
Ha megveszed lesz egy értéktartó, egyedi autód. Az ár, ha minden szakszerűen és a legjobb anyagokkal van összerakva, akkor jó, mondjuk nekem nem tetszik a golf eleje. Ha a TáDét akarod beletenni, akkor váltó, féltengelyek és kerékagyak is kellenek hozzá meg sok adag türelem.
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!