Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-vel vezethető kényelmes 2...

A2-vel vezethető kényelmes 2 személyes (túra féle) motor, amiben benne van azért a "bugi"?

Figyelt kérdés

Milyen motort tudnátok ajánlani ami A2-vel vezethető, akár "visszafojtva", két személynek kényelmes, és ereje is akad azért?!


Eddig egy Er-6n-el járkáltam ami papíron tudott a jogsinak megfelelő teljesítményt, viszont ez eladtam.

Kicsit a túrázás felé hajlana a szívem a párommal, nézegettem a Hondának az NC szériát, de ez a 48 lóerő 6xxx fordulaton valami iszonyat lelombozóan hangzik, azért egy 70 lóerő jóljönne..



2023. márc. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Azt mondod, jól jönne 70 lóerő, de A2-vel vezethető legyen. A2-vel a 35kW (48 lóerő) vezethető, feltéve, hogy legfeljebb 70kW-ból lett visszafojtva, és a teljesítmény-tömeg arány nem lehet nagyobb 0,2kW/kg-nál. Valami olyat keress, ami nyomatékos alacsony fordulaton, ha ketten mennétek vele, tehát ne sornégyes motort, de én két fővel, túra miatt csomagokkal felpakolva amúgy letennék vagy az A2-ről, vagy a "bugiról". Nem lehet mindent egyszerre.
2023. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2023. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
yamaha xt 660 tenere, azért az a 48 lóerő is harapós és alacsony fordulaton megvan a nyomatéka
2023. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából bármelyik 600as túrasport pl. 70-80 lóerők és találni egész gyakran A2 papírosakat.
2023. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Benelli 251 trk. Bőven elég és kényelmes is.
2023. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!