Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet beindítnai az...

Hogyan lehet beindítnai az autón a riasztót anélkül hogy kárt tennék benne?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Megfogod aztán meglöködöd kicsit kézzel, ha beleng a kasztni általában elég neki.
2023. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha van riasztó az autóban ennek hatására mindenképp megszólal? Az autókban nincs olyan funkció hogy "véglegesen" kikapcsolja a riasztót?
2023. márc. 24. 17:20
 3/21 anonim ***** válasza:
99%-ban beindítja, bár őszintén nem tudom mi a célod a kérdéssel, így inkább nem emgyek bele jobban a dolgokba, mert mondjuk úgy csúnya dolgokban nem akarok segíteni.
2023. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csúnya dolgokban? A történet pusztán annyi hogy magánterületre parkolnak a kiírás és táblák ellenére. Amikor keressük az autó gazdáját soha senkié a kocsi de a tapasztalatok szerint a riasztóra mindegyik összeszalad hogy nehogy éppen az ő kocsiját lopják el.
2023. márc. 24. 17:23
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Löködd meg akkor, bár én kezdésnek kitennék egy cetlit inkább a kocsira, hogy figyelj, amgánterületen parkolsz, parkolj mashova inkabb.
2023. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Beparkolnak a kertedbe? Kerítés?
2023. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez egy üzlethelyiségnek a "nyitott" udvara. 2 üzlet osztozik a kevés parkolóhelyen. Mindenki ide parkol mert a többi parkoló a főútvonal mellett van közvetlenül és onnan nehezebb kiállni de amikor az én és a társam vevőjének azt kell mondani hogy cipeld a cementeszsákokat mert a mi parkolónkat elfoglalták mások az nagyon kellemetlen. Meg amikor jön a teherautó az áruval és azzal húzzuk a sofőr idejét hogy már fél órája keressük hogy melyik jómadár parkolt magánterületre az sem túl kellemes.
2023. márc. 24. 17:34
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

- Lehúzott ablaknál bezárod a kocsit, vársz míg élesedik riasztó, majd benyúlsz a nyitott ablakon. Nálam azonnal visít.

- Bezárod az autót, riasztót élesíted, majd nem a távirányítóval, hanem a kulccsal nyitod mechanikusan. Nálam addig visít amíg vagy rá nem adom a kulccsal a gyújtást, vagy meg nem nyomom a távirányítón a nyitó gombot.

- Múlt héten a frászt hozta rám. Át akartam szerelni a kerekeket, de be volt zárva az autó. Gondoltam nem baj, elkezdem, aztán majd bemegyek érte. Alá tszem az emelőt, elkezdem emelni, a kocsi azonnal ordít.

- Egyéb.

Egyik sem okoz semmi kárt.

2023. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Ja várjál, most olvasok a kommentek alapján, hogy te nem a saját autód riasztóját akarod tesztelni. Bocs, de nekem az eredeti kérdés kiírásából ez nem derült ki.

Más autóét nem tudom, hogy tudnád aktiválni. A parkolás nálunk is gond. Mindig a kapu elé parkolnak. Ilyenre már gondoltam én is, de hiába taszigáltam, semmit nem csinált a kocsi. Ezek mondjuk felénk általában régi lelakott csotrogányok, valószínű még nem volt bennük riasztó.

A papíros megoldással nem sokra mentem. Akkor is napokig ott áll. A papírt meg bosszúból, vagy nem tudom milyen indíttatásból beb@szarintja hozzánk a kertbe és legközelebb is ugyanoda áll.

A rendőrt ha kihívom, kijön, engem igazoltat. Majd vakarja a fejét. Az intézkedés egy "jó tanácsban" merül ki: várjam meg, amíg lemegy. Ezzel, mint akik jól végezték dolgukat, tovább is állnak.

2023. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha van benne döntés érzékelő, akkor kezd el lökdösni, az enyém beindul rá. De amúgy vontattasd el, abból majd tanul
2023. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!