Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora meló egy turbó (...

Mekkora meló egy turbó ( 1749VA ) le és fel szerelés?

Figyelt kérdés
2001 AVF B 5.5 1,9 Passat
2023. márc. 25. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha értesz hozzá akkor nem nagy meló.
2023. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Neked hatalmas. Nem sértésnek számom, csak ha ezt meg kell kérdezned, akkor nyilvánvaló, hogy neked ez egy túl nagy falat.
2023. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ezekkel a válaszokkal nem igazán lettem előrébb.


Kérem olyanok válaszoljanak akik valaha már szereltek le és fel turbót! És ez mekkora melóval jár.

Köszönöm!

2023. márc. 25. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld el én már szereltem le és fel is.

Azt is képzeld el hogy nem nagy meló.

Elégedett vagy ezzel a válasszal???

2023. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Onnan tudjuk, hogy nem neked való, hogy mi már csináltunk ilyet. :D


Nem igazán értem milyen választ vársz. Erre a válaszra nem nagyon van számszerűsített válasz. Mégis hogyan lehet elmagyarázni azt, hogy "mekkora meló"? Ez kizárólag a tapasztalaton múlik. Egy Volkswagen szakértőnek, aki már az ezrediket csinálja, piskóta, mondhatni reggeli bemelegítés. De neked, aki nem ért hozzá, ez egy hatalmas meló. Mekkora meló? Hatalmas meló. Ennél konkrétabb választ nem lehet adni és ezt írtam először is (#2).

2023. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Menetére lennék kíváncsi. Hogy miből áll egy turbó le és fel szerelés. Inkább a le szerelési folyamata. Mit kell megbontani stb stb.
2023. márc. 25. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ami útban van, vagy közvetlenül a turbóra csatlakozik, azt el kell távolítani.


Nem gondolod komolyan, hogy bárki elkezdi majd részletezni ezt neked. Nem egy kerékcseréről beszélünk, amit el lehet magyarázni két mondatban. Nem vagyunk regényírók. Nézz videót, vagy inkább hozzá se nyúlj, mert több kárt fogsz csinálni, mint hasznot. Ha érdekel az otthoni autószerelés, kezdj valami egyszerűbbel.

2023. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általánosságban:


1. leereszted az olajat, olajszűrő, levegőszűrő ki

2. leveszed a turbót

3. felrakod az új turbót

4. új levegő/olajszűrő be, olaj feltölt


De más kérdés miért akarsz turbót cserélni. Nem működik? Nem tölt? Gyengén tölt? Fura hangot ad?

2023. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!