Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire harapnak a rendőrök...

Mennyire harapnak a rendőrök a sportkipufogóra?

Figyelt kérdés
mennyire jellemző,hogy csak azért félreàllítjàk az autót,mert van rajta egy sportkipufogó,és nagyobb hangja van?vettem egy autót,amin van egy sport végdob,és méllyebb hangja van,de egyàltalàn nem az üvöltő kategória,és nem is egy kàlyhacső méret,hanem szolid,olyan mint a gyàri sportkiadàsú autókon kb,csak ez ovális.szàmíthatok arra,hogy csak emiatt utánam jön vagy megàllít a rendőr,és az egész autót àt akarja nézni?
2023. márc. 26. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Sose értettem ezt a "sport" kipufogó őrületet. A luxus nem arról kéne, hogy szóljon, hogy minél halkabb egy autó motorja, kipufogó zaja? Tényleg az a menő, hogy durrogjon, mibt egy traktor? Bele nem ülnék egy olyan kocsiba, még ha fizetnének is.

Ha rajtam múlna, be is tiltanám ezeket a baromságokat.

2023. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 nemaRendőrség ***** válasza:
57%

@1

Figyelemhiányban szenvednek

2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

Brabus 6.3 AMG

[link]

2023. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1-es,2-es,az a helyzet,hogy senkit nem érdekel a véleményetek. és írtam,hogy nem durrog. az meg hogy neked mi tetszik meg mi nem,senkit nem érdekel. én szeretem,mert hozzàad az élményhez,amikor hallom hogy tölt a turbo,és ez még nem a zavaró kategória.
2023. márc. 26. 21:29
 5/23 nemaRendőrség ***** válasza:
15%

Pont úgy írsz mint azok az anyák akik nem szólnak rá a gyerekükre a buszon hogy viselkedjenek, vagy azok a gazdák akiknek egész este vonyít a kutyája, mert hát az a dolga...


A hangos autó a szegénység jele, kompenzálni akarja a tulaja, hogy nem tud gyorsan menni. Vagy csak szimplán igénytelen mert hibás autóval jár. Te az előbbi vagy

2023. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
igen,egy 250 lóerős autó nyílvàn nem tud gyorsan menni. nem is fogok belemenni veled semmilyen vitàba,hiàba próbálkozol. valószínű egy ferrari is azért hangos,mert igénytelen,meg a szegények autója.
2023. márc. 26. 21:51
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
#5 hülye vagy és még reklámozod is :D Ez igen.
2023. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 nemaRendőrség ***** válasza:

>250 lóerő

Azta, hűha. Annak már kell a dinnyés merci dobkészlet

2023. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy a 250 lóerő hűha?nekem elég. tudom itt mindenkinek új autója van,meg 5-600 lóerő. nekem erre telik,remélem azért megérted
2023. márc. 26. 22:30
 10/23 anonim ***** válasza:

Ennyire:

[link]

2023. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!