Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Concert II rádió kódot kér?

Audi Concert II rádió kódot kér?

Figyelt kérdés

A rádió hátoldalán a zöld címkére írta fel valaki az állítolagos "kódot" amivel fel lehet oldani a rádiót. Ha jól tudom, a SCAN és RDS gombot nyomva kell tartani, amíg meg nem jelenik az "1000" felírat. Ekkor mit kell tenni?

Hogyha mondjuk 1552 a kód, akkor az első szám maradhat, és a többit igazítsam hozzá?

Vagy ha 3239, és -ugye- 1000 jön ki alapból, nyomjam le 3x az elsőt, 2x a másodikat, 3x a harmadikat, 9x a negyediket? Bár ekkor 4239 jön ki, de néhány oldal elmondása alapján nekem így jött le ("nyomd meg annyiszor az első gombot, amennyi a kód első száma").

Nem bízom ebben az utólag felírt kódban egyébként, úgy érzem, nem jó az a kód. Rádiókártyája rég nincs meg. Mivel deríthetem ki a valódi kódját? Van olyan személy, aki csupán a Serial Number-ből meg tudná nekem mondani a kódot?



2023. márc. 29. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

"Bár ekkor 4239 jön ki"


Akkor az első számnál nyomj eggyel kevesebbszer. :DDD Édes istenem ennyire ne legyél már tehetetlen. Ne okozzon már problémát beírni 4 számot. Nyomod a gombot, a kijelzőn ott a szám, szóval ha már számolni nem tudsz (3-1=2 ugyebár), akkor is látod.


"Van olyan személy, aki csupán a Serial Number-ből meg tudná nekem mondani a kódot?"


Van.

2023. márc. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krwkco ***** válasza:

("nyomd meg annyiszor az első gombot, amennyi a kód első száma").

Ahogy 1-es is írta, nem ezt kell tenni. Addig kell nyomogatni a számjegynek sorszámának megfelelő gombot, amig azt a számjegyet nem látod, ami a papírodon van. Ha túlmentél, tovább kell nyomogatni a gombot és ismételni fogja a számokat.

És utána az 5-ödik gombbal "küldöd be". Legalábbis a Fordnál. De ez a leírás alapján nagyon hasonló rendszernek tűnik.

Ha akárcsak egyszer is sikerült jól beállítani a számokat, de nem működött, akkor a leírt kód rossz. Nem szabad tovább próbálgatni, mert egyes rendszerek bizonyos számú hibás kisérlet után már a jó kódot sem fogadják el.

2023. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem sokat segítettél :D Nem merem már megkérdezni, de ismersz olyat, aki tudja Serial alapján a kódot?


2-es rendesebb volt, de nem lettem előrébb sokkal.

2023. márc. 29. 12:49
 4/7 krwkco ***** válasza:
2023. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Sajnálom hogy így érzed, de vannak emberek, akiknek még segíteni sem lehet. Nyomkodod a gombot, pörög a szám, megállsz ott ahol kell. Ha ez nem világos, akkor ne minket hibáztass.


Bárki meg tudja mondani a kódot, akinek van okostelefonja, mert van bárki számára ingyen elérhető app hozzá. Akár én is, de először azt logikázd ki, hogy hogyan kell a kódot beírni.

2023. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, tegyük fel hogy tudom, hogy kell beírni a kódot. De inkább a kóddal van baj. Melyik lenne az a bárki számára ingyen elérhető app? Mert olyat nem találok.
2023. márc. 29. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 De nem tudhatod, hogy a kóddal van-e baj, mert ki sem tudod próbálni. :D


"Mert olyat nem találok"

Hát én ha beírom, hogy "car radio code", kidob vagy húszat...

2023. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!