Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetetlen jó állapotú Virago...

Lehetetlen jó állapotú Virago 535-öt találni félmillóért?

Figyelt kérdés

Tavaly szereztem meg az A2-t és egy ilyen motorral tanultam, nagyon megtetszett. Azóta böngészem a hirdetéseket, de tavaly óta csak drágább lett. Amit 500ezer körül kínálnak az mind hibás, törött, és nem müködik. Ami müködik az mind 900ezer fölött van, és akikkel eddig beszéltem egyik sem adja el 500ért.

Az oktatóm mesélte, hogy ő pont 500ért vette 2010ben, de ő sem adja el. Hogy drágulhat évről-évre egy 30éves motor?



2023. márc. 31. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ha kibújsz a barlangodból a való világba, akkor majd megértesz dolgokat a világ működéséről.

Addig meg inkább gyűjtögess, jövőre még drágább lesz.

2023. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd csak meg a Pannóniák árait...
2023. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A simsonról nem is beszélve...

Amúgy attól függetlenül, h virgácson tanultál, léteznek más motorok is.

2023. ápr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A motorok árai azért nem esnek annyira mint egy autóé, amit egész évben használnak, és akkor is a többség csillaggarázsban alszik, motort meg nem látsz utcán tárolni télen. Én a motoromat 1,5 Milláért vettem, és 2008-as, 3,5M az új. Ezen felül azért meg kell nézni, hogy a 13 év alatt mennyi volt a forint gyengülése, és az árak drágulása, ami nem csak az autókra hanem a motor áraira is kihatással volt. Egyik facebookos csoporttárs írta, hogy ő az ugyanilyen motort amit 1,5 ért árulnak most, pár éve még 900 ezerért vette. Amúgy itt a szezon ami még dob az árakra, és az én motoromat most 200-250-ezerrel drágábban tudnám megvenni, mint decemberben, mikor vettem.
2023. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó virago 535 - öst olyan 1 misiért tudsz venni.... már ha nem akarod, hogy állandóan cserben hagyjon.Akkor van olcsóbb is....


Ezek jók.... ha sikerül kifognod egy olyan rokkert, aki szerette is a vasat és ennek megfelelően bánt vele, akkor kifejezetten jól jársz....

2023. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kis Tatár válasza:
Szinte lehetetlen, de néha vannak csodák csak sokat kell várni rá
2023. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!