Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy G Astra 1.6 8v...

Adott egy G Astra 1.6 8v (Z16SE) Olajat szabad ennie? Vagy belefér az olaj fogyás?

Figyelt kérdés

Üdv.

Tavaly vásároltam, rá csesztem vele nem igazán vagyok autó szaki szerelőt vittem de az is rossz választás volt.

Problémám az lenne,hogy amikor meg vettem nem volt olaj benne és úgy döntöttem meg csináltatom.ami csinálva lett rajta.


Hengerfej tömítés

Hengerfej csavar

Szelepfedél tömítés

Szívósor tömítés

Kipufogó sor tömítés

Hengerfej javítás (pontosan nem tudom mit takar)

Gyűrűzés "Malé" vagy mi

Szelepvezető sor elvolt törve

Csapágy vízpumpa csere kb ennyi ami cserélve és azóta volt egy olaj csere 620 km nél járok és korolbelul felénél van a nívó pálcán az olaj az kb 2-3 deci ismerős szerint

Mi lehet itt meg a gond? Bocsi ha kicsit nyers a téma de jobban nem tudom leírni

Kérném a segítségeteket hogy mi a gond itt nem füstöl nem csörög gyönyörűen jár elvileg ennek a fajtának nem kéne az olajat ennie ennyire



2023. ápr. 1. 16:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na csak nem hagytam magam. Szóltam neki ,hogy ez eszi az olajat .

Azt mondta akkor meg kell fúrni mondtam neki én már rengeteg pénz költöttem rá,menjek el hozzá még beszéljük az árakat én úgy gondoltam hogy a futást azt állom de a többit az ő dolga lenne. Szerintetek kb mennyibe van egy fúrás ?

2023. ápr. 22. 05:59
 12/13 A kérdező kommentje:

Na csak nem hagytam az egészet.

Felhívtam beszéltem vele .


Azt mondta meg kellene fúrni, elmondtam neki én már sok pénzt ott hagytam.

Mondta menjek el hozzá meg beszéljük mi lenne az ára én úgy gondoltam a fúrás költséget meg ki fizetem de nem többet.

Szerintetek mennyibe kerülhet egy ilyen művelet?

2023. ápr. 22. 06:02
 13/13 A kérdező kommentje:
Bocsi 2x
2023. ápr. 22. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!