Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azért milyen kozlekedesi...

Azért milyen kozlekedesi birsag büntetés jár ha egy furgonba belepakolok annyi embert amennyi belefér? Nem Embercsempészet ről van szó Budapesten belül mennénk bulizni

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit lehet bele tenni ahány személyes, azon kívűl szabálytalan és büntetnek.

Tehát amennyi a forgalmiban van.

2021. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ezekkel a dolgokkal az a gond, hogy addig poén, amíg nem történik valami baj. Amikor én fiatal voltam, a normálisabb rendőrök csak nevettek, és kiszállították a létszámon felüli emberkéket, esetleg megszondáztatták a vezetőt, aztán elengedtek büntetés nélkül. Viszont ha baleset történik, és azért sérül meg valaki mert szabálytalanul utazott, akkor lehet ám évekig rendőrségre, bíróságra járni. Szóval csak óvatosan.
2021. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vortrex ***** válasza:
100%
Szabálysértés, ami általában 10.000-300.000Ft közötti tétel
2021. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a furgon hátuljában még kapaszkodni se lehet.

Nem olyan poén ám mikor hirtelen vészfékezni kell aztán elesik aki hátul áll. Jobb esetben csak kéztörés vagy orrtörés. Rosszabb esetben lehet komolyabb is. Ha csak városon belül van akkor én úgy csinálnám, hogy elvinném azt aki szabályosan befér aztán mennék egy másik kört a csapat másik részéért.

Legalábbis nálunk mindig az volt, hogy 6-7-en mentünk max bulizni és két fuvarral mindig el tudtam vinni a többieket. Városon belül 20-25 percen belül meg lehet oldani ha nem valami nagyon nagy város.

2021. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ketszemelyes
2021. nov. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!