Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biztonsági öv nem használata?

Biztonsági öv nem használata?

Figyelt kérdés
Milyen módon büntethetnek biztonsági öv nem használatáért? Ha valakinek út közben több traffipax az útjába esik, akkor annyiszor büntetik meg?

2023. ápr. 2. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Trafipax nem lát be a szélvédő mögé, pedig annó ezt is szerették volna a Véda rendszerbe betenni, így max csak akkor kapsz büntetést ha megállítanak.
2023. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi indokod lenne nem használni a biztonsági övet?
2023. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Természetesen akárhányszor megbüntethetnek ugyanazon szabálysértés miatt. De öv miatt helyszínen szoktak csak, mert utólag nehezen bizonyítható, hogy tényleg az adott személy vezette az autót.
2023. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Én eléd tolnék egy traktort, az egy elég jó büntetés, roppant tanulságos.
2023. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az elég nagy büntetés, hogy egy kisebb balesetben kipurcansz.
2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a trafipax büntet hanem ha a rendőr rajta kap. És igen, ha megbüntettek akkor utána a következő utcasarkon ugyanúgy megbüntethetnek ha ismét nem használod.
2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor a Véda-rendszer alapján nem tudnak megbüntetni? Hátsó ülésen voltam.
2023. ápr. 2. 09:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak ilyesmivel.


De még ha foglalkoznának is, akkor is meg kéne kérdezniük az autó tulaját, hogy ekkor meg ekkor ki utazott a hatsó ülésen, amire mondhatja, hogy egy közeli hozzátartozó volt, akire nem köteles terhelő vallomást tenni.

2023. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezt a hisztit a biztonsági öv miatt. Illetve értem, mert hogy nehogymármásmondjamegnekemmitcsinálokénjobbantudom, csak ez kva szomorú...
2023. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi indokod lenne nem használni a biztonsági övet?
2023. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!