Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőként milyen új motort...

Kezdőként milyen új motort vegyek?

Figyelt kérdés

A korlátlan jogsim van, pár éve szereztem, de eddig csak 125-ös robogóm volt. Szeretnék motorra váltani, olyanra amit gond nélkül használhatok évekig. A keret 3 millió Ft, nem baj, ha olcsóbb a motor.

Amiket néztem:

Benelli Imperiale 400

Benelli Leoncino 500

BMW G310R

Honda CB300R

Honda CB500F

Husquarna Vitpilen

Kawasaki Z400

KTM 390 Duke

Yamaha MT03


Tehat a street/naked motorok tetszenek, főleg ha tipikus motor forma, pl a Triumph T100 az álmom, dehát az nem hiszem hogy kezdőknek való :)

Full kezdőként merjek a fent felsoroltakból venni vagy 125-ös ajánlott csak?

Bármilyen tippet szívesen olvasok!



2023. ápr. 2. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan vadállat gép a Bonneville szerintem bevállalhatod.
2023. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak újonnan borsos. Kawa Z650R is.


MT03 vagy Z400 lesz

2023. ápr. 2. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az utsó háromból választanék, le kellene próbálnod mindet, úgy lenne jó dönteni, amelyiken a legjobban otthon érzed magad az lesz a jó. Magamnak valószínűleg a KTM-et választanám, de nem is vagyok egy nagy darab és szeretek pályanapra menni, rengeteg a kiegészítő és mindenféle alkatrész hozzá.
2023. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A felsorolt motorok közül több is megfelelő lehet kezdőknek, de a legjobb választás az, amelyik a legkényelmesebb és legmegfelelőbb a te igényeidhez és stílusodhoz. Az általad felsorolt modellek mindegyike jó minőségű és megbízható választás lehet.


Azonban érdemes figyelembe venni, hogy az erősebb motorok kezelése nagyobb kihívást jelenthet, különösen kezdőként. A legjobb, ha olyan motort választasz, amelyet kényelmesen tudsz kezelni és vezetni, és amely nem túl erős a kezdőknek.


Az 500 cm3-es motorok már erősebbek, így a Benelli Leoncino 500 és a Honda CB500F az általad felsorolt modellek közül a legnagyobbak, amelyek már igényesebb motorozóknak ajánlottak.


Ha bizonytalan vagy, érdemes kipróbálni több motort, és kiválasztani azokat, amelyek a legkényelmesebbek és leginkább megfelelnek a vezetési stílusodnak. Így megbizonyosodhatsz arról, hogy megtaláltad a tökéletes motort a számodra.

2023. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Duke 390 kezes kis gép én ezzel kezdtem árát is tartja sok 600 as haveromat szorongattam meg vele kanyarokban még annak idején formája is jó még mindig.
2023. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vitpillen duke kivételével színtelen szagtalan a többi jelölt hamar megunható darabok.
2023. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 szintelen szagtalan 2 meter után a duke tyuk elromlik
2023. ápr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uncsi honda pfujjj
2023. ápr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Moto Guzzi V7 megláttam és belezúgtam :)
2023. ápr. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!