Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véda rendszeren milyen szabály...

Véda rendszeren milyen szabálytalanságokat kezel?

Figyelt kérdés
Gyorsahajtást biztosan. Biztonsági öv nem használatát?

2023. ápr. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom amire állítva van.

Füredi véda a 71esen megfogott, mert nem voltam bekötve.


De például a Répa Rozi csárdánál lévő nem.

2023. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Elvileg mindegyik figyeli a biztonságiövet, csak ez nem automatikus hanem egy dolgozó nézi át a felvételt. Valószínűleg az utóbbi helyen nem tudott a kamera bizonyító erejű képet csinálni rólad, mert itt nem az üzembentartónak megy a csekk ha a kamerán egyértelműen más van, mint a jogosítvány fotón. Ebben az esetben talán meg is úszhatja a szabálytalankodó.

[link]

2023. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valakinek van tapasztalata még ezzel kapcsolatban?
2023. ápr. 3. 18:24
 4/5 anonim válasza:

Sebességkorlátozások megsértése: A rendszer észleli, ha egy jármű túllépi a megengedett sebességet egy adott szakaszon, és riasztást ad a rendőrségnek.


Pihenőidők betartásának ellenőrzése: A rendszer figyeli a teherautók pihenőidőit és riasztást ad, ha egy járművezető nem tartja be a szabályokat. (bár hogy ezt miként, az nem teljesen világos)


Forgalmi rendszabályok megsértése: A rendszer képes azonosítani a piros jelzésen áthajtó járműveket, a tilosban parkolókat és az előzési szabályokat megsértő járműveket.


Gyalogosok, kerékpárosok és más járművek figyelése: A rendszer figyeli a járdán, a kerékpárúton és az úton haladó gyalogosokat, kerékpárosokat és más járműveket, és riasztást ad, ha valaki szabálytalanul közlekedik.


Rendőri tevékenység támogatása: A rendszer riasztást ad, ha azonosít egy veszélyes járművet vagy olyan járművet, amely kapcsolatba hozható bűncselekménnyel.


Autópálya-felügyelet: A rendszer figyeli az autópályán haladó járműveket, és azonnal riasztást ad, ha valaki veszélyesen vezet.

2023. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

üdv! ezek a véda kamerák a pálya matricád is nézik,ha nincs ? vagy azt csak a hu-go ?

Biztonsági övet szerintem nem figyeli ,én semmit nem kaptam...soha

tippelök ne írjanak ,köszi,csak ha saját tapasztalatod volt !

márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!