Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt az autót be mernétek e...

Ezt az autót be mernétek e vállalni főleg városi használatra?

Figyelt kérdés

[link]


Havi 2-3 alkalommal mennék vele 80 kilometer körüli távot, máskor városban lenne befogva. Ezek még egyszerűbb dízelek voltak, lehetséges hogy megúsznám az autó vételárának és a fogyasztás különbözetéből egy benzineshez képest? Nagyon drágák a 2011 körüli benzinesek most, és sokat is esznek :(



2023. ápr. 3. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Én nem.
2023. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Milyen szempontból?

Egy Euro 6-os biturbós dízelt 5 éve városban használok. Regenerálásra figyelek, ezen kívül semmi extra, tankolom, meg olajcsere. Még nem panaszkodott.

2023. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha bőven lenne pénzem fenntartani is. Nagyon tetszik kinézetre. A műszaki részével nem vagyok tisztában, nézesd át jó alaposan. Az a 80 km elég a tisztulásra szerintem.
2023. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen céllal nem
2023. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kevés futás dízel esetén hagyján, de a Powershift automata váltók híresen kényesek, nem megbízhatóak, javításuk drága (akár 1 millió HUF is lehet).
2023. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!