Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Tonale tapasztalato...

Alfa Romeo Tonale tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Alfa Romeo Tonale előnyei, hátrányai, első benyomások, kinézet, technikai adatok, felszereltség, fogyasztás, ár-érték arány stb.

#közlekedés #autó #Alfa Romeo Tonale
2023. ápr. 3. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de az árához képest gyenge felszereltség és marha gyenge motorok. 20 millióért jobbat is lehet venni szerintem.
2023. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 1.5 130 lóerőset csak akkor ha ilyen városi és országúti utaid vannak. Van benne egy kis elektromos motor. Persze ha autópályán tempósan szeretsz menni akkor nem lesz a barátod. Egyébként baromi gyenge és sokat fogyaszt...


Várd meg a dízelt 1.6 130 le. Ez sem egy erőgép de ez a motorkonstrukció már bevált és tartós is.


Jól néz ki viszont én szerintem nem éri megvenni. Ha suv kell ott a stelvio 2 ezres benzin és 2.2 dízellel amiben ugyanez a giulia.


A tonale motorjait megkapja a Fiat Tipo is és féláron megkapod. Ezek 10 millió körül a tonale 20 millió.


Egyébként sokan veszik Európában. Az amerikaiak 280 lóerős változatot kapnak...

2023. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!