Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv Mindenkinek! Egy olyan...

Üdv Mindenkinek! Egy olyan problémám lenne,hogy el adtam egy Mercedes c200 tipusu gepjárművet.2008as évjárat! 3 hét után telefonál hogy ez meg az nem jó es vissza akarja adni vagy fizessem a javitast. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Az autó Körbe lett nézve, ki lett próbálva!

Semmi probléma nem volt!

Nálunk tökéletesen működött.

Nem vettünk rajta híbát észre.

Be lett írva az adásvételi szerződésbe hogy megtekintett állapotban!

Amit persze alá is irt mindenki.

Le lett már rég jelentve az Okmányirodában!

Napra pontosan 3 hétre szól hogy probléma van az autóval.

Ja és kb 800 Km megtétele után.

Idézem: "összedölt a hátulja bölcsöt kell cserélni rajta"


250ezer Ft lenne a javítás ezt akarja behajtani az új tulaj. Vagy vissza az egész szerződés. Én egyikbe sem mentem bele!!

Lehet ebből esetleg valami problémám??

15 éves autóról beszélünk és ki lett próbálva!


Köszönöm segítségeteket!



2023. ápr. 5. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy használt autó,te nem tudtál a hibáról,nem nézte át elég alaposan,így járt.Majd ha véleményt mondd egy független szakértő,nagyon bele akar állni jogilag neked pedig nincs kedved pereskedni akkor megpróbálhatsz megegyezni vele.

De 99% az esélye hogy Ő sem kezd el 200ezer forint miatt hosszú ideig pereskedni aminek a végén többet költött mint kapott.

2023. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem.


Szerintem sem érné meg a pereskedés.

Többe kerülne a leves mint a hús.

Nem értem amúgy mire jó ez..

Átnézte kipróbálta..ment vele..

2-3 nappal a vétel után beszélt vele feleségem. Neki akkor azt mondta köszöni szépen jó vétel volt.. most meg jön ezzel..

2023. ápr. 5. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!