Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért fizetnek a...

Az emberek miért fizetnek a Becsületesneppernek, hogy hozzon be autókat a németektől? Olcsóbban hozza ki ugyanazt? Vagy jobb állapotút hoz ugyanannyiért?

Figyelt kérdés

Ugye a videóiban látszik, hogy magánembereknek néz autókat, és a szakértelmet nyilván adja, de ezt meg is kell fizetni, hogy ő néz neked autót, plusz a szállítás meg egyéb költségek, és ráadásul olyan autód lesz, ahol kinti magánszemély vagy kereskedő az eladó, így a garancia érvényesítése is problémásabb gond esetén.


Szóval miért éri meg vele hozatni? A rárakodó költségekkel is olcsóbban vagy jobb minőségűt tud hozni, mintha itthon vennél úgy, hogy megfizetsz egy szakembert, aki átnézi előtte a kocsit neked?


Még azt sem lehet mondani, hogy csak luxusautókat hoz, amik itthon nincsenek, mert Honda Jazz-ek meg hasonlók is gyakran vannak a videóiban.


2023. ápr. 5. 10:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Máshol már írtam külföldön nagyobb a választék
2023. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
igen állapotot veszünk pont ezért nem vettem meg azokat , nekem 350eft került többe egy patika belsős üreg és alvázvédelmes
2023. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12: És a kopasz vállalt erre a vételre neked valami garanciát? Vagy ha esetleg kiderült volna valami rejtett hiba, amit nem vett észre, akkor neked kellett volna a külföldi eladóval huzakodni ezen?
2023. ápr. 5. 13:48
 14/30 anonim ***** válasza:
51%
A videóiban van némi túlzás is, ajánlott fenntartásokkal kezelni
2023. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a bürokrácia útvesztője, ami uzcai magánemberként áthatolhatatlan falnak tűnik.

Ő azt intézi.

Meg jellemzően a németeknél mégindig jobban karban vannak tartva az autók, mint itthon.

2023. ápr. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
rejtett hibára vállal garanciát a kopasz , de ő nem lefingott gyárilag selejtes lomokat hoz az országba . én amit tőle vásároltam autót eddig 0 hibával üzemel pedig már 97000km beletoltam
2023. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16: az jó, ha garanciát is vállal a behozott kocsira, mennyi a munkadíja, amit rátesz a kocsi árára azért, hogy kimegy, megnézi, behozza, stb?
2023. ápr. 6. 11:19
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
ezt vele kell megbeszélni pontos számot nem írok , de nem a fillrébaszó embereknek való a kopasz , ez egy szolgáltatás a kiszemelt autóért csak 1x kocsikázni
2023. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18: nem is számra gondoltam, inkább százalékra, hogy kb. képet kapjunk a munkadíjról az árhoz képest
2023. ápr. 6. 17:20
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle ajanlatot de én 100-200e ft-ra gondolok. A százalék baromsag 10 százalék esetén 100at kérne egyikről másiktól 2 milliót ugyanazért a meloert
2023. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!