Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért fizetnek a...

Az emberek miért fizetnek a Becsületesneppernek, hogy hozzon be autókat a németektől? Olcsóbban hozza ki ugyanazt? Vagy jobb állapotút hoz ugyanannyiért?

Figyelt kérdés

Ugye a videóiban látszik, hogy magánembereknek néz autókat, és a szakértelmet nyilván adja, de ezt meg is kell fizetni, hogy ő néz neked autót, plusz a szállítás meg egyéb költségek, és ráadásul olyan autód lesz, ahol kinti magánszemély vagy kereskedő az eladó, így a garancia érvényesítése is problémásabb gond esetén.


Szóval miért éri meg vele hozatni? A rárakodó költségekkel is olcsóbban vagy jobb minőségűt tud hozni, mintha itthon vennél úgy, hogy megfizetsz egy szakembert, aki átnézi előtte a kocsit neked?


Még azt sem lehet mondani, hogy csak luxusautókat hoz, amik itthon nincsenek, mert Honda Jazz-ek meg hasonlók is gyakran vannak a videóiban.


2023. ápr. 5. 10:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

#20: persze 100e-ből kimegy érte, hazajön, meg még haza is trélerezteti :))

Nyilván sokszorosa lesz az összeg

2023. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21: nem egy darab autóért megy ki, erről szólnak a videói, hogy kimegy, és néz autókat több ügyfélnek is egyszerre, úgyhogy az utazási, szállítási költségek megoszlanak
2023. ápr. 6. 18:11
 23/30 anonim ***** válasza:
#22: kérj tőle ajánlatot, majd meglátod
2023. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

23: rákerestem, mások már írtak számokat:


"Én egy kommentet olvastam ahol konkrétan srácnak hozott be autót. 3,7 misiért. Itthon rosszabb állapotúak mentek 4 millió felett.


És kiderült, hogy becsületesnepper 3 misiért vette kint. Nyilván, hogy legyen rajta haszna nem adhatja sokkal olcsóbban. De összességében mindenki örült.


Szerintem olcsóbb autókon is van 2-300 ezer Ft tiszta haszna. Drágábbakon meg 600 ezer felett."

2023. ápr. 6. 18:33
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
Na az jó 3ert megvette 250 körül hozzák haza. Rátett meg 200at az 450, elintézte itthon a papírmunkát regadot és az összes honosítást 250ezre volt rá. Teljesen kerek a történet, ha még szamlat is adott akkor meg adót is fizetett , így végülis annyit kért ert mint egy vizszerelo egy szombat délelőtti munkáért.
2023. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25: ez egy autó, tegyél még hozzá 10-et, mert nem egyért megy ki a németekhez, hanem tucatnyiért egyszerre, ahogy a videóiból kiderül
2023. ápr. 6. 19:27
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És ? Mi ezzel a gond ? Valamiből neki is meg kell élnie. A társasházban csőtörés volt kihívtak egy szakit. A falat én bontottam ki. O szombat reggel dolgozott 180 ezres számlát adott.

Itt meg 200 ezerért elmegy 4; címre 4 autót atnez. Budapesten ez 130e Ft másnal 120at ker Németországban és alkudozik is a nevedben. Tehát elkern 250et lealkid 300at és intézkedik is.


Mindegy nem akarom magyarázni mert gusztustalan más zsebében turkalni esetünkben én korrektnek tartom. Ráadásul értem hogy több autóért megy ki de van embere az se ingyen dolgozik az autó amivel kimegy se ingyen van gondolom a telep se puszira van neki ezt mind ki kell termelni.


Különben meg ha olyan király dolog, bárki mehet és csinálhatja

2023. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Szerintem is korrekt, ha két tapasztalt hozzáértő kimegy, átnézi az autót, behozzák, honosítják, stb. akkor az egy több milliós autónál megéri a felárat, hogy jó eséllyel jó autót kapsz, ha meg garanciát is vállal a rejtett hibákért, akkor pláne.


Nyilván annak, aki 500 ezres, 1 milliós autót akar, nem éri meg az autó árához képest, de drágább autónál belefér.

2023. ápr. 6. 20:04
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
500 ezres autóért nem megyünk ki. En több autómat vettem kinn és azért nem egy lukra futottam volt amikor a 6. Autó után már Lengyelország felé vettem az irányt és ott leltem meg. Lazan pár 100e Ft elszaladt , plusz 1 barátom jött velem szívességből hogy haza hozzuk a kocsit. Nem igazan lehet olcsóbbra kijönni. Talán akkor amikor reggel München mellett leltem valamit haver 15 perc múlva várt, kimentünk a kocsi jó volt még megkaptuk a rendszámot és éjfélkor már itthon voltunk, 180 ezerből megvolt minden. De ez mázli volt
2023. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Van, aki nem akar kiutazni és többezer kilométert levezetni, annak pénzt ér, hogy mással csináltatja meg.

Ez olyan, mint a mosógépszerelés: youtube videók alapján te is meg tudod csinálni, csak sok idő, méreg, vesződség, vagy a munkamegosztás elve mentén, amiben jó vagy, azt a tudást pénzzé teszed és ebből fizetsz olyannak, aki a saját területén jobb.

ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!