Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 éves w205 diesel vagy új ignis?

6 éves w205 diesel vagy új ignis?

Figyelt kérdés
Tudom nem egy kategória. Kb egy árban vannak. Most is suzukim van. Egy jó tulajdonsága van nem romlik el. Hangos, ráz mint a 220 Akarok valami kényelmeset, a dieselért nem vagyok oda, de csak az van a hahu-n.

2023. ápr. 5. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Az ignisre évekig nem kell költened egy forintot sem. (mármint alkatrész terén).


6 éves dízel merci, gondolom vagy 300-400e km-el, pont amikor sorban jönnek majd a cserélendő dolgok. És tuti nem cserélik ki az összes dolgot mielőtt eladnák neked, szóval arra évente simán elmehet akár fél millió - 1 millió is.


Bármi cserés lehet rajta és méregdrága az alkatrész mert, hogy (kínai)Mercedes és így megkérik a "minőség" árát.


Amúgy meg egy műanyag fostalicska szerintem... beltere nem sokkal jobb mint egy Passatnak. Zajszigetelés, kényelem kb ugyanaz.

2023. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha sikerül fogni egy w205-öt egy 220cdi-vel amire vigyáztak is nem csak hajtották, akkor egy baromi jó választás. Az ignis meg a keréknyomát se csókolhatja meg a c-nek.
2023. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

"Az ignis meg a keréknyomát se csókolhatja meg a c-nek."

Marhaság.

Teljes más ligás játékosokat nem lehet és nem is kell összehasonlítani.

De egy új Ignis biztos hogy 10+ évig nem fogja a pénzt zabálni, szemben a használt "prémium" autóval.

Az Ignis egy takarékos, megbízható városi kisautó, a másik meg egy pályára tervezett dízel.

2023. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
A prémium se fogja ha karbantartják, de aki már egy 205öst megvesz annak már valószínű akad banánra
2023. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

"de aki már egy 205öst megvesz annak már valószínű akad banánra"

Ha megvesz egy újat, és öt évesen eladja.

Aki egy 6 évesen vagy egy új Ignisen vacillál, annak ugyanannyi jut "banánra" mint Ignisre.

2023. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

A 205-ösre konkrétan kell majd költeni 1-2 milliót 2 éven belül.


vezérlés, kuplung, kettőstömegű, szilentek, fékek, gumik.

2023. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
#16 Miből gondolod hogy két éven belül ezek mind beszarnak? Ha nem az első szétrugott példányt veszed nem fognak ezt halkan megsúgom amúgy….
2023. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Abból, hogy jó eséllyel 300e km körül van ezekben a dizel mercikben, pont ilyen tájt kezdik megadni magukat a fent említett cuccok.
2023. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
#18 És ha 300 van benne akkor meg mégis mi van? Akkor para ha taxi volt, ha meg nem 99% hogy pályaautó. Na egy 300 ezret futott pályaautónak még semmi baja nem lesz.
2023. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

És erre mi a garancia? kb semmi...

Míg a suzukira ott van a gyári garancia. Bármi van ingyen kicserélik.


Erre a mercire kapásból kell venni valszeg egyből egy téli-nyári gumiszettet ami van vagy 300e összesen.


Úgy is a kérdező dönti el, én csak vázoltam a helyzetet.

A suzuki tuti költségmentes lesz jó darabig, a mercire meg valószínűleg egyből költeni kell.

2023. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!