Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUV vásárlás előtt állok....

SUV vásárlás előtt állok. Renault Arkana milyen autó? Egy full extrás változat vagy egy kevesebb extrás Koleos a jobb?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Inkább a captur.
2023. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy full extrás suvnál jobb érzés nincs a világon.
2023. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Akkor nem ültél még krosszmotoron.
2023. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Franciát TILOS venni!
2023. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4# csak francia autóim voltak. Köszöni szépen mindegyik hibamentesen szolgálta ki a 4-5 évet nálam, amíg itt volt.

Szerencsére kényelemre jobbak voltak, mint bármelyik nem prémium kategóriás autó.

Most Talisman helyére jön az új családtag, ha normális motorral lenne, nem az 1.5 dci-vel, akkor biztos nem adnám el.

2023. ápr. 8. 14:17
 6/13 A kérdező kommentje:

1# capture nagyon kicsi autó.

2# igen, nekem is fontos a sok extra, de akkor kb majdnem ott vagyok árban már, mint egy Koleossal. De a Koleos azért nagyobb egy cseppet.

2023. ápr. 8. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
azért a #4-es megindokolhatná a hozzászólását
2023. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
4. Bunkó, csak ennyit tud.
2023. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Köztudott, hogy egytől-egyig elektronika gondokkal küzd mindegyik. Nekem akkor sem kéne olyan autó, ami random összef.sa magát, ha amúgy minden másban kiemelkedő. Megbízható autót kell venni, nem bohócózatot. Céges autónak mi is használtunk egy időben Renault és soha annyi probléma nem volt még autóval, amit az a szerencsétlen márka összehozott néhány év leforgása alatt. A bérlőhely meg nem értette, hogy miért mondtuk fel a szerződést kemény 2 év után, hiszen ők mindent ingyen megcsináltattak... Ja, csak éppen amikor kellett volna menni valahova, akkor sosem volt elég autó, mert mindig javításon volt a flotta fele.
2023. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem azt, amikor bármiféle indok nélkül szar a francia.


Szerintem meg szar az Opel, olcsó hulladék a Suzuki. Anyagminőség és komfortról talán a legújabb Insigniáknál beszélhetünk. De motorikusan azok sem a legélesebb kések a fiókban.


Suzuki pedig förtelem belül, ahogy egy Peugeot is. Anyagminoseg csak papíron van.


A VW formatervezése kb olyan, mint amit az óvodások rajzolnak autót. Kb a lámpája alapján lehet eldönteni hogy egy 7/8 Passatról avagy egy golf kombiról van szó.

Vagy beszéljünk a vw konszernekről? Más márka alatt silányabb minőségű Volkswagenek, rosszabb zajszigeteléssel? Néztem ám Superb-t is, csak épp nem tud annyit szegény, mint a mostani Francia autóm. És nem, nem az extrákra gondolok, hanem a menetzaj például.

Autópályán és rossz úton kellemesebb volt a C5 Citroenemben utazni, mint abba a 2017es superb-be, amit a Talisman vásárlása előtt néztem.



Elégséges indok nélkül szar a Francia. Persze, a 2010 előtti modelleknek volt sok betegségük, de én egy 2023as modellről beszélek.


Itt a gond, hogy fotelhuszárként autót nem láttál, csak olvastál róla.

A 2014es Citroenemnek sem volt semmilyen elektromos gondja, előtte 2011es faceliftes lagunam volt. Annak sem volt semmilyen gondja. Sőt, előtte is lagunam volt, kettes, na az egy förtelem volt, tényleg sok volt a gond vele.

Talisman köszöni szépen, kopó alkatrészeken kívül semmi gondja nem volt.

Szintúgy az espace. Az egyetlen gond, hogy kicsillem az 1.6os motort bele.


Javaslom erre a szar franciara térjünk vissza akkor, ha vezettél már 10evnel újabbat

2023. ápr. 8. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!