Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyan draga a benzin akkor...

Ha olyan draga a benzin akkor miert van ennyi kocsi az utakon?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kocsi van az utakon, megis mondjak hogy draga a benzin

2023. ápr. 11. 12:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nekem personally nagyon olcso kocsim van, lehet a legolcsobb magyarorszagon, szoval nem fogyaszt sokat.
2023. ápr. 11. 12:29
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hárman ültök benne még mindig olcsóbbra jön ki mint a tömegközlekedés. Vidéki megyeszékhelyen belül már két főnél is inkább megéri autóba ülni. És az üzemanyag ára egyre csökken, a helyi tömegközlekedés ára meg egyre nő (Budapesten is burkolt áremelés volt), a helyközi, távolsági közlekedésé meg stagnál. Szóval ha marad ez a tendencia hamarosan ellepik az autók a városokat, a helyi tömegközlekedés meg lehúzhatja a rolót.
2023. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Biztos van egy réteg, akinek drága és gondot okoz. De az emberek egy nagyon jelentős része, nagyon is jól él, és gyarapodik. Ez látható mindenhol. Nemcsak a kocsikkal kapcsolatban. De üzletekben, online üzletekben is. Ha akkora szegénység lenne, nem vásárolnának ennyit. 10-20 éve sokkal kevesebb üzlet, étterem, szolgáltató volt. Most sokkal többet el tudnak tartani az emberek. Sokszor több százezres ruhák egy-két nap alatt kifogynak, elkapkodják, mint a cukrot.
2023. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy drága a benzin, mikor 2009-ben kocsit vettem, akkor 240 volt a mélyponton benzin.

Az mai ertéken minimum 1000 Ft lenne, de inkább 1500.

Iszonyat olcsó most a benzin.

2023. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha olyan drága az ingatlan, akkor miért van ennyi épület?


Mert ez nem egy zacskó csipsz, amit csak úgy nélkülözni lehet.

2023. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A fizetésekhez képest manapság jóval olcsóbb az üzemanyag, mint a 2000-es években.
2023. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom mire jó angol szót keverni a kérdésbe, és azt sem, hogy Magyarország miért kis kezdőbetűs. A kérdésed nem provokatív kissé?

A benzin drága, de sokak számára megkerülhetetlen az autó használata. A rengeteg használt autós kérdésből is kitűnik, hogy szükség van rá a kevésbé tehetőseknek is.

Csak néhány nagyképű, unatkozó kérdez vadonat új kocsikról.

Egyedül ülnek a kocsiban! Igen. Biztosan olyan is, aki megengedheti magának. Egyéb oka nincs.

De a többségnek a munkája miatt kell, és/vagy tömegközlekedés nem megfelelő.

2023. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7

nem, elirtam Magyarorszagot, es az angol szo az azert van benne, mert igy beszelek

2023. ápr. 11. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:

2

Ha 4-en ulunk a kocsiban akkor is en szoktam fizetni a tankolasert, szerintem pofatlansag lenne elkerni a benzinpenzt.

2023. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Akik meg tudják engedni maguknak azok megengedik.

Akik nem azok pedig onnan szereznek rá pénzt ahonnan cigire meg piára is szerzik

2023. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!