Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez az autó tényleg...

Szerintetek ez az autó tényleg ér ennyit?

Figyelt kérdés

[link]


Én vagyok a hülye, ha szerintem negyedennyit sem...



2023. ápr. 13. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ennek eszmei értéke van, biztos annyira szereti és annyit költött rá, hogy ennyiért válna csak meg tőle.
2023. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy, igen.
2023. ápr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
10.000km-el ebben az állapotban teljesen jó ára van, aki megveszi 10 év múlva a bő duplájáért is eladhatja majd jó eséllyel, szóval még befektetésnek sem rossz.
2023. ápr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Reális az ár, mert ritka és sokan gyűjtik főleg a jó állapotban lévőket. Ám én max 1,5 milliót adnék érte befektetésnek, mert van egy határ ami fölé nem nagyon megy már az értéke.
2023. ápr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Német autoscout24-en nem egy hasonló állapotú és futású magyar(!) példányt hirdetnek, jellemzően 7500 és 10.000 euro között. Jó, ha itthon akarja eladni akkor az is időbe telik mire 2 misivel jelentkezik rá valaki, de németeknél egész jó piaca van már most jóval magasabb áron is.
2023. ápr. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
igen, német gyűjtők adnak is érte ennyit
2023. ápr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogod elhinni, de nem kevés ember van, akinek az autó többet jelent, mint egy fém (papír) doboz, amiben esőtől, széltől védetten eljut A-ból-B-be
2023. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gyűjtőnek, annak bőven megéri mer ahogy látom szinte hibátlan. De nyilván az átlag embernek napi szaladgálós kocsinak ingyen sem kellene.
2023. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a multkor láttam 2.6 milláért.
2023. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Árulni lehet ármennyiért, nem tilos. A kereslet dönti el, hogy ér-e ennyit. Gondolom nem sürgős az eladás...

Ladákat is árulnak milliókért. A sajátomat tavaly, majdnem pont egy éve adtam el. Első tulajtól örököltem. 1978-as, garantáltan 69.000 km-rel. Egész életében garázsban tartott hétvégi autó volt, esőben sem sokszor volt kihozva. Még a krómok sem koptak meg. Előtte úgy ment át csont nélkül a műszaki vizsgán, hogy egy fillért nem kellett ráköltenem. Adtam hozzá egy fél autónyi gyári új pótalkatrészt is.

Kérhettem volna én is érte milliókat, aztán ráértem volna várni, míg valaki ráharap. De mivel nem használtam, tárolni sem volt hol két másik saját autó mellett, nem tudtam volna elnézni, hogy az utcán állva amortizálódik. 400-at kértem érte. Egy órán belül több mint 40-en jelentkeztek érte, az első megtekintő által (aki mellesleg 200 km-ről indult el azonnal csak a kocsi miatt) azonnal el is kelt alku nélkül.

Nem a profit maximalizálása volt a célom, hanem hogy jó helyre kerüljön. Azt hiszem, ez sikerült is.

A linkelt Trabantnál meg gondolom úgy vannak vele, hogy elfér. (Garázssor előtt fotózták, feltételezem tárolni is van hol.) Ráérnek kivárni, míg akad valaki, aki hasonló irányárat hajlandó kiperkálni érte. Ilyen is van. Aki megveszi, nyilván nem ovijáratnak, meg teszkóba futkosni fogja megvenni. Tehát nem a használati értéke ennyi, hanem azt fizeted meg, hogy muzeális érték, ilyenből másikat nem sokat kapsz.

2023. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!