Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Gyerek miatt szeretnénk új autót venni, kombit. 3 típust néztem, 2012-2015 évjárat, mindenképp benzines, és szeretném ha beleférne 3,5 millióba.

Amiket néztem:

Hyundai i30

Kia ceed

Ford focus


Szerintetek melyiket lenne érdemesebb választani? Milyen motorral? Vagy bármi infó, amire érdemes figyelni?



2023. ápr. 15. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Műszakilag az első kettő közül válassz. Ezen felül még a csomagtér mérete számítson és természetesen a kiszemelt autót szakember nézze át.
2023. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Én a Ford Fókusz t ajánlom nekem egy első generációs Ford Fókusz om van soha sehol nem hagyott ott imádom szeretem futómű nagyon jó☺️ A céges autóm amivel sokat megyek az egy Mercedes:D

I30-at És csak ajánlani tudom nekem egy nagyon felszerelt példánnyal volt dolgom amit nagyon szerettem pontos a váltó kényelmes vezetni kényelmes tágas autó, de én mégis a Ford mellé tenném le a voksom.

Kia sem rossz valasztas

2023. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Kia Hyundai műszakilag teljesen ugyan az, a Kia kicsit europaibb, sportosabb futóművel, a Hyundai meg koreaibb beltér, puhább futoművel.

Amugy szerintem mind a 3 típus jó választás, a turbó benzineseket kerülném használtan, nem tudod mit kapott előző életében, könnyű őket leamortizálni.

Amelyikből találsz jó állapotút, azt vedd.

2023. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!