Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora vezetési rutin kell...

Mekkora vezetési rutin kell hogy futár lehessek?

Figyelt kérdés

2 hónapos a jogsim és van 2700km-em.

Felvennének így bárhová is?


2023. ápr. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
inkább ne. bar en a nemet postanal vagyok kezbesito, multkor jott egy fiatal gyerek friss jogsival. 2 nap alatt 2szer törte a kocsit. el is koszontek tole azonnal.
2023. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Esetleg protekcióval vagy olyan helyre, ahol saját járművel futárkodsz.

2023. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem is annyira a rutin hanem a helyismeret számít inkább. Persze az se mimdegy hogy egy csomagos cégnél futárkodsz, vagy a foodpandánál
2023. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten futárnak, de olyan munkakörben helyezkedtem el, ahol rendszeresen kellett céges autókat, furgonokat is vezetni. Soha, még csak állásinterjún sem kérdezték meg hogy mióta van jogosítványom, mennyit vezettem és milyen autóm van. Csak az volt a kérdés, hogy van-e jogosítványom.
2023. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen komoly rutinnal formula 1-es pilótának is jelentkezhetsz bármelyik istállóba a középmezőnyben vagy az alatt.
2023. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi rutin kellene minimum?
2023. ápr. 17. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen futárnak? Saját autóval városban vagy messzebb nagyobb autóval?
2023. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felvennének, mert mindenkit felvesznek, viszont garantáltan összetöröd a kocsit. Aztán a 100e casco önrészt meg te fizeted, meg még ki tudja mit...

20-30e tisztán városi kilométer azert jó ha megvan.

2023. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!