Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CB600F Hornet, injektoro...

Honda CB600F Hornet, injektoros vagy karburátorosat vennél?

Figyelt kérdés

Azt hiszem 2007 talán az év amióta injektorral vannak ezek a gépek,

pro és kontra ha használtan szeretnék hornetet venni a közeljövőben?


2023. ápr. 17. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Pro, hogy amióta van injektor, azóta van ABS is, amit legjobb, ha sosem kell használni, de nagyon jó, ha van.

Kontra az, hogy a karburátoros olcsóbb.

Pro az, hogy akármilyen hideg van, eső után stb. nem kell sz*rozni picike gázadásokkal a szívató mellé, nem vacakol az önindító, az injektoros mindig pöcc-röff fog indulni, és amíg nem üzemmeleg, addig sem fog olyanokat játszani veled, mint az én karburátorosom, hogy mire felöltözök a beindított motor mellett, megáll, vagy ha túl hamar veszem le hideg időben a szívatót, az első két kereszteződésben simán leáll, ha nem tartom bőven alapjárat fölött a fordulatszámot.

Szintén kontra, hogy szerintem pl. a körlámpás Hornet ezerszer jobban néz ki, nem tudom, ez mennyire befolyásolja a döntést, nekem fontos volt, hogy körlámpás és ne szürke legyen a motorom.

2023. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem pont azok tetszenek amik már nem körlámpásak :) ez gondolom egyén kérdése, vagy generációs szakadék van köztünk :)

Köszönöm a választ!

2023. ápr. 17. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Egyén kérdése. :) Nekem az idomos motorok sem tetszenek, apám szerint meg annál nincs is szebb.
2023. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak új járműveket veszek.
2023. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Akkor nem kell válaszolni egy használt járművekről szóló kérdésre. Veled is csak többen vagyunk, de minek...
2023. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Injektorosat. A karburátor felett eljárt az idő és mint előttem leírták, jóval macerásabb. Én már max. csak fűnyírót vagy hasonló kisgépet vennék karburátorosat.
2023. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kéne a fenének karbis hornet. Csak injektorost meg a pc41 jobban is néz ki szerintem. Habár az én álom motorom a honda cb 1000r. Áhh brutál az a forma. Marad a pc41. Karbissal állandóan szinkron meg tököm tudja miket kell állítani.
2023. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nekem karbis, 2001-es Hornetem van, és a világ összes pénzéért sem adnám oda senkinek. Az ABS néha hiányzik, de egyébként a világ legjobb gépe, és szerintem meg a későbbiek néznek ki hülyén. Ezt embere válogatja.
2023. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a régi nem tetszik olyan elavult forma. Igaz a rovarlámpa is undormány. De jobban bejön az új forma inkább.
2023. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!