Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb alkalmazás...

Melyik a legjobb alkalmazás autópályamatrica/parkolás/stb. intézésére? Melyiket preferáljátok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyiket sem.


Matricát megveszed a hivatalos oldalon vagy bármelyik benzinkúton.


Parkolás nekem sms-ben a legegyszerűbb.

2023. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval melyik alkalmazást preferáljátok?
2023. ápr. 19. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simplet használod, ha néha fizetős helyen parkolok. Külföldön easyparkot használtam. Pályamatricát a hivatalos weboldalon veszek, mert semmi pluszt nem nyújt hozzá képest pl. a simple, de a szolgáltatási díj miatt drágább.
2023. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Szóval egyiket sem.


Nem pakolom tele hulladék, haszontalan alkalmazásokkal a telefonom.

2023. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden tisztelettel...menj már innen. Ha nem vonatkozik rád a kérdés, ne válaszolj rá...
2023. ápr. 19. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
És kedves rendes válaszoló! Én is azon gondolkodom.
2023. ápr. 19. 19:31
 7/7 anonim válasza:

Amíg a Vodafone app jól működött és volt benne ilyen lehetőség addig minden hasonlót ott intéztem. Egy frissítés után ez eltűnt vagy csak én tévesztett szem elől úgyhogy azóta én sem használok ilyesmit. Matricát évi egyszer veszek nagy nehezen a hivatalos honlapról, ha megtalálom. Parkolójegy helyett pedig bérletem van, ha mégis máshol parkolok automata vagy ha nincs az autóban fél kg 5 Ft-os akkor SMS.

Vodafone easy rider volt talán az app neve.

2023. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!