Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Políroztátok már otthon,...

Políroztátok már otthon, saját kezűleg autótokat? Jól sikerült? Nehéz volt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy otthon saját maga megtudja-e csinálni az ember. Mennyirr bonyolult stb

#polírozás #fényezés #Autó polírozás #Polírozás menete
2023. ápr. 19. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. jobb lett, próbáltam feketét is, na azt inkább nem csinálnám többet, mert azt baszottnehéz nem hologramosra polírozni. :)
2023. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Polírozó gép nélkül lehetetlen karcmentes eredményt elérni. Abból sem elég az olcsó, barkács kategória, mert üthet a tokmánya. Persze, ha nem karcmentesre akarod, csak kicsit jobbá, akkor kézzel is neki lehet állni, csak szerintem annak értelme nem sok van. Vagy legyen jó vagy neki se álljunk, nekem ez az elven.
2023. ápr. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a motorháztetőt,mert az valamiért bemattult,de csak a Prevent pasztájával és kézzel. Ha géppel akarsz nekiesni,akkor előbb mérd meg a festékvastagságot, mert polírozni se lehet akárhányszor, mivel ilyenkor valamennyi festék lejön, és könnyen lepolírozhatsz a lemezig.
2023. ápr. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem Lidl-ben Parkside autó polírozót. Elég jó áron volt és érdekel a téma. Mire érdemes figyelni polírozáskor? Utána olvastam a neten, de emberek személyes tapasztalataira azért jobban lehet alapozni.
2023. ápr. 20. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:

először is polírozni csak jó festéket lehet. A 18 éves autómnak zongoralakk minőségű gyári dukkója van, melyet kevéske autósamponos esővízzel szépen letörlöm, száradás után nanoszálas puha ruhával áttörlöm. Én is vettem gépi polírozót, de teljesen felesleges..kézzel sokkal szebb, és nem nehezebb.

A 18 éves autó pont úgy csilog, mint amikor átvettem. Persze volt olyan új autóm, amin a dukkó siralmas volt, felesleges volt a polírozással erőlködni.

2023. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!