Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyire normális, ha a...

Ez mennyire normális, ha a kínálat tetejéről vettem az autót?

Figyelt kérdés
900 ezerért vettem, kínálat teteje és fél év alatt 150 ezret költöttem rá rendbetételre, úgy, hogy amit tudok, magamnak csináltam. Szerintetek is sok, vagy az autó az ilyen? Előző autóimra nem kellett ennyit költeni, pedig egy kategória az összes amit vettem.
2023. ápr. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nade mit vettél es mire ment el a 150 Mátyás?

Amugy en is ugyanigy jartam, tudtam hogy lesz ra minimalis költés, de összessegeben szep es jó volt a kocsi, megis ráugrott a tervezett 150 ketszerese. Ez van.

2023. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 900 ezerért fut a kínálat teteje, akkor kb. 25 éves autóról beszélhetünk és még 25 évesen is valószínűleg valami kommerszebb típusról, Ford Focus vagy F Astra vagy valami ilyesmi. 25 év alatt csak az nem tud tönkremenni, ami nincs is benne. A használt autó mindig lutri, egy ilyen kaliberű autónál meg mindig mindenre számítani kell. Lehet az embernek szerencséje és kifoghat egy olyan autót amire alig kell költeni, de ha az összes létező baja előjön és hatszámjegyű a végösszeg, akkor azon nem szabad meglepődni.
2023. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen reális a mai árakon nézve.

20-25 éves autó nem lesz hibátlan

2023. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába valami a kínálat teteje az nem jelenti automatikusan azt, hogy reális az ár érte.

Gondolok itt arra, hogy láttam én már olyan kínálat tetején lévő autót ami tényleg patika volt kívül belül, fényezés, ülések, műszerfal, kormány stb aztán motorikusan meg csomó minden nem lett cserélve időben például majdnem nullára kopott féktárcsa/betét, folyós lengéscsillapító stb.

Erre persze, hogy költeni kell.

2023. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!