Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek fontos a biztonsá...

Ha valakinek fontos a biztonság, akkor mi az a minimum súly ami alatt nem érdemes autót venni?

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam egyenlőre sem kasztni kialakítást(merevítés, anyaghasználat stb), sem légzsákokat/elektronikát és még csak kategóriát sem. (Bár ez esetben nyilván minimum az alsó közép kategória). Most pusztán induljunk ki ebből az egy fizikai tényezőből, mert ugye fizikát nem lehet megb@szni. Valamit első sorban frontális ütközés kivédése lenne a cél. Jöhetnek természetesen sztorik is, baleset után ha van kedvetek róla beszélni. Köszönöm.

2023. ápr. 27. 00:16
 1/7 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy 100 kg alatt nem férfi a férfi. Nem tudom, hogy ennek mennyi az igazságtartalma, de ha fontos a biztonság akkor amíg nem érted el a mázsát addig nem érdemes autóvásárláson gondolkoznod.
2023. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, ha meg kell halni akkor nem véd meg semmi.

X6-ost lattam ugy lampavasra feltekeredve, hogy nem szallt ki abbol senki élve.

Meg 206 peugeotot ugy, hogy aztmondtad volna, hogy annak annyi es kiszallt belole. Eljött az idő akkor annyi. Normalisan kell vezetni es kesz, nem janiskodni az utakon meg f@szt meregetni, meg buntetőfekezgetni, hanem belatni, hogy velem is megeshetett volna rosszabb is.mindenki haza akar erni lehetőleg elve. Tuti tippem nincs es szerintem nem is letezik erre.

2023. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A súly is számít, de főleg az anyagok, a gyűrődési zóna mérete, és a légzsákok. Ha van 2 légzsák elől és van oldalt is légzsák, akkor az már elég. Van esély túlélésre ha oldalba kapnak akkor is.
2023. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább 5 tonna. Legalább 2cm vastag páncélüveg az összes ablakon hogy ellenáljon egy ak47 nek. Alul felül 1cm vastag acéllemez..
2023. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
IFA legyen minimum.
2023. ápr. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, kb az összes mai autó azonos méretkategóriában kb ugyanazt nyújtja, majdnem minden autó biztonságos már.
2023. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!