Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárlásnál ti...

Használtautó vásárlásnál ti odafigyeltek erre?

Figyelt kérdés
Használtautó vásárlásnál mennyire fontos nektek, hogy az autón ne legyenek esztétikai hibák? Gondolok arra pl, hogy az ajtó élénél 2 cm-en leverte a fényezést az előző tulaja a kocsinknak és az idióta más színű festékkel ráfestett.. nyilván csak közelről látszik. Lehetséges, hogy eladnánk az autónkat és nem tudom megcsináltassuk-e vagy hagyjuk így.

2023. ápr. 27. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
1 millió felett semmilyen sérülést nem tolerálok, sőt, amit a leírt módon kókányoltak meg, olyat elvből meg sem veszek, mert azzal más is lesz és ez garantált.
2023. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 Színkód alapján kikeverhető pár ezerért. Nem drága dolog. Persze olcsóbb megvenni a hasonlót a tescoban... Én nem aggódnék arról, hogy más mit gondol, hogy ki csinálta, látod, lepontoztak. Szóval mást nem érdekel hogy javították, csak engem, én vagyok ilyen igényes. Ez van, majd ők megveszik a nem karbantartott autót.
2023. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszek használt autót.
2023. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12, ez is egy vélemény én elfogadom, ez a kérdés célja, hogy tudjam mások hozzáállását érdemes-e megcsináltatnunk. Mindkét oldalt megértem, én is szívesebben veszek esztétikailag szép autót amire vigyáztak, ugyanakkor annyira megtetszett az autó (első autó, talán ezzel mindent elmondtam) és jó műszaki állapotban van, hogy vásárláskor az apró külsérelmi nyomok nem érdekeltek.
2023. ápr. 27. 11:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a sérülés tényével van a baj, hanem azzal, hogy egy ártalmatlannak tűnő lepattanás néhány éven belül korróziónak indulhat és utána rá lehet költeni a fél autó árát a javításra. Ha szakszerűtlenül ráfestettek, akkor ki tudja mi van alatta, ez itt a fő probléma.
2023. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem így kerek a világ. Van, aki ezért nem venne meg egy műszakilag jó állapotú autót, esetleg emiatt értékel a közvélemény alacsonyabb árúra egy ilyen autót, ezért olcsóbban kínálják. Engem meg ez nem zavar és örülök a jó vételnek.
2023. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!