Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne vidéken megcsinálnom a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés

Jelenleg Pesten tanulok vezetni, és már 2 sikertelen forgalmin vagyok túl. Alapvetően nincs velem probléma, az oktatóm szerint szépen vezetek (1-2 kisebb hibavonalat írtak csak be), de mindig megbuktam valami apróság miatt. Ami engem nagyon zavar, hogy másfél hónapot kell várni az újabb forgalmi vizsgára, és már így is nagyon régóta szívok a várakozási idők miatt. Nagyon szigorúak itt a vizsgabiztosok, és félek hogy ha megbukok ismét másfél hónapot fogok várni. Arra gondoltam lemennék egy kisebb városba forgalmizni, ahol esetleg kevesebbet kell várni, és azért nem is a belvárosi forgalmas utakon vizsgáznék le. Ugyanakkor nem lenne helyismeretem és egy új autót is meg kellene szokni, így nagyon kérdéses a dolog.

Ősz óta éjjel-nappal dolgozok hogy mostanra meglegyen a félretett pénzem a kocsira, és már csak a forgalmi van hátra.

Mit javasoltok?


2023. ápr. 27. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Akkor egy másik oktatót (autós iskolát) kéne keresned? Nála pótórákat venned? A kötelező óraszámot lehet igazoltatni itt és ott beszámítják, vagy teljesen elölről kell kezdeni a gyakorlati oktatást?

Ezeket ki kéne derítened előtte.

Meg azért nagy macera lenne lejárni, majd meglátod. Eleve egy nagyközségben, kisvárosban alig van oktató. Leginkább megyeszékhelyre kéne menned. Ott azért már forgalom is van. De most képzeld el, hogy minden vezetési órádra elvonatozol 100 km-t és még ki is kell jutnod az állomásra. És semmi garancia nincs arra, hogy ott nem lesznek szigorúak veled a vizsgáztatók.


Nekem ez túl nagy macera lenne, ha ott órákat is kéne vennem.

2023. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
És mi lenne, ha inkább vennél 1-2 órát a vizsga előtti pár napban. Ha vidékre mész, új oktató, és mindenféle szivatás. Inkább vegyél plusz pár órát.
2023. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Suska az oktatód zsebébe és meglesz a jogsid
2023. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de utána csak vidékre lesz érvényes a jogsid.
2023. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
4-es, ezt nyilván viccből írtad. :-)))
2023. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta meg lett a vizsgád kérdező?
2023. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!