Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom meg, hogy egy...

Honnan tudhatom meg, hogy egy adott autóba pontosan milyen motorolaj a gyári előírás, illetve hogy gyárilag milyet töltöttek bele?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy gyárilag milyet tettek bele sehonnan, azt hogy milyet kell beletenned, az a kézikönyvben van benne. Ha nincs meg, akkor a neten keress.
2023. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden autónak van felhasználói kézikönyve. Ha elveszett, akkor a márkaszerviz tud segíteni.
2023. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs már meg sajnos a kézikönyv
2023. máj. 1. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondj egy pontos típust és keresek neked kézikönyvet, ha neked nem megy. Lehet hogy csak angolul lesz fent. Tudsz angolul?
2023. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4; közben megtaláltam. Egy 2008-as ford transit connectről van szó. Nem is gondoltam hogy a ford weboldalán alvázszám alapján kiadja a kézikönyvet...
2023. máj. 1. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neten egyébként szinte midnen autóhoz lévő kézikönyvet megtalálsz valamiylen formában. De bizonyos alaktrész webshopok főleg ahol motorolajokkal is foglalkoznak ott található táblázat, leírás, egyes olajmárka oldalain is hogy melyik autóba milyen való pontosan. Meg persze fórumokon FB csoportokban is érdemes szétnézni mert ezeket szinte naponta megszokták kérdezni hogy az adott autóba milyen olaj való stb...


Én 3 autótípus csopotba is benne vagyok és egy adott márka csoportban ahol az összes létező modellel kapcsolatosan is szoktak témázni és mindenre találtam eddig választ amire szükségem volt.

2023. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!