Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a tünetek milyen hibára...

Ezek a tünetek milyen hibára utalhatnak? Induláskor remeg, dadog az autó mintha leakarna fulladni?

Figyelt kérdés

Induláskor 1-esben mintha leakarna fulladni az autó, ha felpörgetem majdnem 2 ezerre akkor is ugyanez a tünet (egytömegű váltó).

Utána a többi fokozatokat szépen veszi, semmi gond nincs velük.

Talán még a tolatásnál is kicsit mintha csinálná, de ez nem biztos, majd még később ránézek aztán majd kiderül. Egyenlőre érdeklődök, hogy ez milyen hibára utalhat, ha kitekert kormánnyal indulok, ha egyenesben van az autó akkor is remeg, dadog az indulásnál utána jó minden mintha semmi sem történt volna.



2023. máj. 3. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőtlenül jár a motor.
2023. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az alapjárat meg jó, ha megyek 3 km-t utána is ezt csinálja.
2023. máj. 3. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Vezetéstechnikai hiba.
2023. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelő. Mi szerinted honnan tudjuk? Gépre kell dugni, meg kell tapasztalni ÉLŐBEN.
2023. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régi autóról van szó, sokat írna a gép valószínű
2023. máj. 3. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen évjárat? Már elég régóta van OBD csatlakozó az autókban.

De még ha nincs is, úgyis többet fogsz érni egy szerelővel, mert azzal hogy itt találgatunk semmire nem mész.

2023. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít-e, csúsztatásnál csinálja csak…

De mindegy, gondoltam hátha valakinek több tapasztalata van mint nekem, és elindulok abban az irányba keresni..

2023. máj. 3. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kuplung lehet rossz. Nem lett megégetve?
2023. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, kuplungot meg a motortartó bakot kizárnám…

Kivettem az akksit kb. pár órára, már nem is tudom, hogy miért.. visszatettem és azóta jó.. igaz, vizem kevés volt, csőnél eresztett, megcsináltam, feltöltöttem vízzel és azóta most jó.. bár furcsállom, hogy mindez azért volt mert kevés volt benne a víz?!?

2023. máj. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!