Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van belőle ilyen kevés?

Miért van belőle ilyen kevés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A hétvégén beszélgettünk egyik barátommal, aki nagy Alfás, hogy furcsa, hogy az új Tonale-ből kb semennyit nem látni az utakon. Szerinte pedig nem sikerült annyira rosszul, én, bevallom segg vagyok az ilyenekhez, így ehhez nem tudok hozzászólni. Viszont azt én is látom, hogy az utakon sosem lehet ilyen Tonale-el találkozni, legalábbis én még talán 1-et, ha láttam, pedig meglehetősen sokat vagyok úton. Ez mi miatt van? Ennyire rosszra sikerült? Vagy csak senkit nem érdekel már ez az Alfás vonal?



2023. máj. 3. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alfákból manapság amúgyis keveset látni, ez meg még nagyon új autó, és csak egy szűk rétegnek tetszik annyira hogy vegyen.
2023. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi a baj vele hogy magasra tette a mércét a giulia és a stelvio, ez meg itt van 15milliós indulóáron egy 1.5ös 131 lovas motorral, ha közelítesz a 20hoz akkor már 160 lovas, 25 ért meg van rendes plugin hybrid 1.3 mákdarálóval, ami ugyannyi azaz 280 ló mint régebben az erősebbik 2.0T, fogyasztásban lehet jobb az új, de az fix hogy karakterisztikára a béka segge alatt lehet a 2.0-hoz képest.
2023. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

volt alfánk...igazából nagy öröm volt. Egyszer, amikor megvettük, és egyszer, amikor eladtuk. Már másnap jött a vevő, hogy vegyük vissza, mert nemigazán erre gondolt...


Eszünk ágában sem volt. Alfát soha töbné.

2023. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt mi is néztük, hogy motorilag nem tették magasra a lécet, az ára pedig elég borsosra sikerült, de ígyis kicsit furcsa, hogy kb egy darab nincs belőle sehol.
2023. máj. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!