Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lenne ez nálunk legális?

Mennyire lenne ez nálunk legális?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy a kérdés tényleg csak elméletei, eszem ágában sincs ilyen autóval közlekedni, csak megláttam, meg elolvastam a leírást és elkezdtem rajta agyalni (mármint, hogy mennyire gübbedne ki egy vizsgabiztos szeme).


Az alany:


[link]



A leírás alapján minden E-számos rajta, ami elvileg sok problémát megold. Az, hogy holland vizsgákon átment, az nem jelent semmit, ott mehetnek a Skyline-ok is.


Ami problémás lehet szerintem:

- a sportülések, és a 4-pontos öv, de elvileg az is papíros.

- a LED-es izzó az felejtős tutira, azt MO-n kb lehetetlen megoldani, ha gyárilag nem az.

- a szélesítések. Elvileg semmi nem tiltja, csak szemetverően szélesek

- a felni szélessége. A gumi méretazonos, csak túl széles. Amire ha jól tudom külön nem vonatkozik szabály, csak a kasztni alól nem lóghat ki, amit meg a szélesítés orvosol (persze, ha szabályos)


Viszont:

- kormány gyári, nem lehet belekötni

- motorikusan eredeti, nem tuning

- felfüggesztés eredeti, nem ültetett/sport


Tényleg a forgalmiztatás buktatói érdekelnek. Kérlek, ha csak a "Felejtsd el." és társai szintű hozzászólásod lenne, akkor inkább spórold meg magadnak a kört. Beszélgetést szeretnék indítani, nem vitát.



2023. máj. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire.
2023. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2023. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk semennyire, ha minden be van íratva a kinti forgalmiba és úgy honosítod, akkor is b/sztatni fognak érte. Nálunk lepapírozni a módosítások többségét nem lehet (szélesítés, fix kagyló, 4 pontos öv, légzsák nélküli kormány, a bukócső, ha nem gyári stb.) A LED lámpa a legkevesebb
2023. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!