Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel fogsz ezentúl menni...

Mennyivel fogsz ezentúl menni 50-es szakaszon, ha ismerős helyen jársz, nincs torlódás, szabad az út, csak tőled függ mennyivel mész, és jól belátható?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 12:25
A kérdező szavazást indított:
50 alatt
50
50-55
55-60
60-65
65 felett
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Általában óra szerinti 63 körül állítom a tempomatot, ami valós 60 körül lehet. Ekkor még nem büntetnek, csak ha megállítanak. De sosem állítanak meg.
2023. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezentúl?! Ugyanúgy, ahogy eddig is. Óra szerint 55. Ekkor tudom már kapcsolni a 4. fokozatot, 55 alatt nem nagyon szereti.
2023. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
1.Eddig lehet hogy nem állítottak meg, de már külföldön rég bevett szokás az hogy le mérnek aztán utánad megy a rendőr, vagy kicsivel árébb áll a kollégája és ki vesz téged.
2023. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2: az ezentúl arra vonatkozott, hogy szigorították a megállításos büntetés sebességhatárát, nem lesz ráhagyás az 50-re, ha megállítanak
2023. máj. 7. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
50-el fogok menni. Felesleges cammogni, a továbbiakban sem adnak pénzt érte aki 50 helyett 35-tel megy.
2023. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4: Sejtettem. De csak azért mert ráhagyás van, eddig sem száguldoztam. GPS szerint általában betartottam eddig is a megengedettet. És oda értem mindig mindenhova időben. Tehát nem érint a szigorítás. Ha óra szerint 55-tel megyek, az GPS szerint 50. Nem jár érte főbelövés. Egy időben sokáig ingáztam az ország túlsó felébe. Munkaügyben céges autókkal is járom szerte az országot. 23 éve vezetek, de se megállítás nem volt még, se csekket nem kaptam gyorshajtás miatt. A napokban lesz egy Budapest-Pécs utam. A célállomásra már reggel 7-re ott kell lennem. Időben fel fogok kelni, nem a sebességgel akarom feltétlenül behozni, hogy reggel 10 perccel tovább alhassak. Jó, persze olyan is van, hogy valaki bebambul, elnehezedik a lába, nem vesz észre egy táblát. Ott nagyobb peche lesz az illetőnek, ha csak azon a pár km/h-n múlik, mint eddig.
2023. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sürün lakott kis faluban 45-el, városban 50-55 között de inkább 52 körül.
2023. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan annyival megyek ezután is. Ha nagyon adná magát a helyzet, akkor sem megyek annyival, hogy lefényképezhessenek. Már jó ideje vezetek, és még sosem állítottak meg azért, mert 50 helyett 58-cal mentem. Sőt, még csak nem is hallottam olyanról, hogy valakit megállítanak emiatt. Biztos van rá példa, de egyáltalán nem ez a jellemző.
2023. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Környezettől függ, van ahol nem merek 20-nál gyorsabban menni.

De ahol sehol semmi, csak puszta vagy kerítés mindkét oldal, ott eddig is 60-65-el mentem, és ezután sem fog változni.

Ha megállítanak trafi után, akkor úgy jártam, egy tank benzin vagy egy darab gumi ára. Puff, es akkor mi van? De nem igazán trafiznak, pedig rohadtul kéne.

2023. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem valtoztatok semmin. Korabban is onnan büntettek amire be volt lőve a szerkezet. Ha most 51 km/h-ert megbüntetnek,akkor igy jartam. Hihetetlennek tartom egyebként. Inkabb a jelentős sebességtúllépést kene durvan büntetni, ne mar az6al foglalkozzon a szerv, hogy az 55-tel haladókat szivatják. De sztem nem fogják...
2023. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!