Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Maserati Quattroporte miért...

A Maserati Quattroporte miért ilyen ritka? Miben más mint német konkurensei? Egy A8/7-es/S-osztályhoz viszonyítva átlagosan mennyire jobb vagy netán rosszabb autó? Kb. mennyivel drágábbak/olcsóbbak az alkatrészek vagy a maga a fenntartás?

Figyelt kérdés

A beltér mennyire jobb/igényesebb a fent említett konkurenciához?


Miért "elenyésző" a számuk az utakon a németekhez képest?



2023. máj. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos a szerviz baromi draga, volt cikk rola, horror tenyleg.

Kicsit rétegautó szerintem. Kevesebbet is gyartottak belőle nyilván, ezert nem lesz bele bontott cunyó, szóval a telepi feltörekvők, meg kisstílű gangstak maradnak a német triónál.

Ez utóbbiakból meg sok van. Egy ilyen kocsira nem elég a 400/hó kézbe.

2023. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a korrekt választ. Azt gondoltam, hogy kb egában vannak az árai a német prémium trióval de ezek szerint nem, és csak azért nem népszerű mert a magyar közvélemény szerint csak egy "szar olasz".
2023. máj. 7. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Maseratival van tapasztalatom. Nincs altalaban csak gyari alkatresz az is dupla aron mint nemet tarsaknal. Kevesbe megbizhato. Technologiaban kicsit elmaradottabb. Szoval vannak okok persze de stilusban ott vannak ezek az autok.
2023. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.
2023. jún. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!